Wypadek śmiertelny w Połajewie

W Połajewie na drodze wojewódzkiej nr 178 zginął mężczyzna.

Zdarzenie miało miejsce ok. godz. 17:00. Z podporządkowanej drogi na drogę wojewódzką wyjechał rowerzysta. Poruszające się główna drogą auto dostawcze zderzyło się z rowerzystą, który nie miał szans na przeżycie. Zginął na miejscu. W Połajewie nadal mogą jeszcze występować utrudnienia w ruchu.

W tym szczególnie niebezpiecznym okresie, którym są miesiące jesienne i zimowe, bądźmy bardziej ostrożni na drogach. Pamiętajmy, aby być widocznym!

Dziękujemy za nadesłaną informację naszemu czytelnikowi Bartkowi.

Dodaj komentarz

Zasady są częścią składową polityki prywatności: https://www.eoborniki.pl/home/polityka-prywatnoci.html. Treści użytkownika serwisu eoborniki zwanego Autorem komentarza - zamieszczane, prezentowane, przechowywane i udostępniane są w serwisie eoborniki.pl w imieniu własnym Autora komentarza, na jego rzecz i na jego odpowiedzialność. Autor komentarza zamieszcza treści dobrowolnie i nie domaga się za to zapłaty.
Dane gromadzone w serwisie to: adres IP, adres email, nazwa autora komentarza. Usuniecie komentarza oraz wszystkich danych możliwe jest po przesłaniu maila z adresu wprowadzonego w trakcie przesłania wpisu na adres kontakt@eoborniki.pl.
Eoborniki.pl nie ponosi odpowiedzialności za zawartość treści zamieszczonych, publikowanych, przechowywanych i udostępnianych przez Autora komentarza na stronach serwisu. Eoborniki.pl zastrzega sobie prawo do usunięcia, zmiany wpisów uznanych za obraźliwe, niezgodne z prawem lub inne według uznania.
Przesłanie komentarza jest jednoznaczne z potwierdzeniem przeczytania i akceptacją niniejszych zasad.
W wypadku zauważenia naruszenia Zasad oraz innych uwag prosimy o zgłoszenie na adres kontakt@eoborniki.pl.


Kod antyspamowy
Odśwież