Służby mundurowe prostestują w Warszawie

Policjanci, strażacy, funkcjonariusze straży granicznej i straży więziennej protestują w Warszawie.

Przedstawiciele służb mundurowych z całej Polski zjechali się dziś 2 października do Warszawy. Strażacy, strażnicy i policjanci wspólnie walczą o podwyżki, o zmiany w systemie emerytalnym i poczucie stabilizacji życiowej. Ciężko wypełniać tak ważną misję społeczną, gdy nie ma się zapewnionego komfortu pracy.

Na Placu Zamkowym rozpoczął się o godz. 12:00 oficjalny protest. Bierze w nim udział ok. 20 tys. osób.

Dodaj komentarz

Zasady są częścią składową polityki prywatności: https://www.eoborniki.pl/home/polityka-prywatnoci.html. Treści użytkownika serwisu eoborniki zwanego Autorem komentarza - zamieszczane, prezentowane, przechowywane i udostępniane są w serwisie eoborniki.pl w imieniu własnym Autora komentarza, na jego rzecz i na jego odpowiedzialność. Autor komentarza zamieszcza treści dobrowolnie i nie domaga się za to zapłaty.
Dane gromadzone w serwisie to: adres IP, adres email, nazwa autora komentarza. Usuniecie komentarza oraz wszystkich danych możliwe jest po przesłaniu maila z adresu wprowadzonego w trakcie przesłania wpisu na adres kontakt@eoborniki.pl.
Eoborniki.pl nie ponosi odpowiedzialności za zawartość treści zamieszczonych, publikowanych, przechowywanych i udostępnianych przez Autora komentarza na stronach serwisu. Eoborniki.pl zastrzega sobie prawo do usunięcia, zmiany wpisów uznanych za obraźliwe, niezgodne z prawem lub inne według uznania.
Przesłanie komentarza jest jednoznaczne z potwierdzeniem przeczytania i akceptacją niniejszych zasad.
W wypadku zauważenia naruszenia Zasad oraz innych uwag prosimy o zgłoszenie na adres kontakt@eoborniki.pl.


Kod antyspamowy
Odśwież