Dachowanie w Pruścach

Do dachowania pojazdu doszło w środę18 lipca w miejscowości Pruśce.

O godz. 9:50 do SK KP PSP w Obornikach wpłynęło zgłoszenie o dachowaniu samochodu osobowego w miejscowości Pruśce. Po dojeździe na miejsce i rozpoznaniu KDR stwierdził, że samochód osobowy znajduje się w rowie. Kierowca opuścił pojazd o własnych siłach. Zabezpieczono miejsce zdarzenia, odłączono akumulator w samochodzie osobowym oraz kierowano ruchem. Po przebadaniu przez ZRM, kierowca pozostał na miejscu zdarzenia nie wymagając hospitalizacji. Przybyłe na miejsce zdarzenia pogotowie energetyczne zabezpieczyło uszkodzony słup energetyczny. Na miejscu obecna była także policja.

 

Dodaj komentarz

Zasady są częścią składową polityki prywatności: https://www.eoborniki.pl/home/polityka-prywatnoci.html. Treści użytkownika serwisu eoborniki zwanego Autorem komentarza - zamieszczane, prezentowane, przechowywane i udostępniane są w serwisie eoborniki.pl w imieniu własnym Autora komentarza, na jego rzecz i na jego odpowiedzialność. Autor komentarza zamieszcza treści dobrowolnie i nie domaga się za to zapłaty.
Dane gromadzone w serwisie to: adres IP, adres email, nazwa autora komentarza. Usuniecie komentarza oraz wszystkich danych możliwe jest po przesłaniu maila z adresu wprowadzonego w trakcie przesłania wpisu na adres kontakt@eoborniki.pl.
Eoborniki.pl nie ponosi odpowiedzialności za zawartość treści zamieszczonych, publikowanych, przechowywanych i udostępnianych przez Autora komentarza na stronach serwisu. Eoborniki.pl zastrzega sobie prawo do usunięcia, zmiany wpisów uznanych za obraźliwe, niezgodne z prawem lub inne według uznania.
Przesłanie komentarza jest jednoznaczne z potwierdzeniem przeczytania i akceptacją niniejszych zasad.
W wypadku zauważenia naruszenia Zasad oraz innych uwag prosimy o zgłoszenie na adres kontakt@eoborniki.pl.


Kod antyspamowy
Odśwież