W niedzielę będą wzmożone kontrole policyjne

 Policja w całej Wielkoposlce będzie 8 lipca prowadziła akcję pod nazwą "Prędkość - ZERO TOLERANCJI".

W niedzielę, 8 lipca br. na terenie całej Wielkopolski odbędą się działań kontrolno-prewencyjnych pn. „Prędkość – ZERO TOLERANCJI”, ukierunkowane na egzekwowanie przepisów dotyczących obowiązujących ograniczeń prędkości. Policjanci będą nakładać surowe kary na kierowców naruszających przepisy ruchu drogowego.

Na wielkopolskich drogach wciąż odnotowuje się dużą liczbę śmiertelnych wypadków drogowych. W związku z tym, istnieje konieczność powtarzania wielokrotnie podejmowanych działań ukierunkowanych na poprawę bezpieczeństwa w ruchu drogowym.

Podczas niedzielnej akcji policjanci będą zwracali szczególną uwagę na kierowców przekraczających dopuszczalną prędkość, a także wyprzedzających niezgodnie z przepisami. Sprawdzany będzie sposób przewożenia dzieci oraz korzystanie przez kierowców i pasażerów z pasów bezpieczeństwa.

Pamiętać należy, iż nieodpowiednie przygotowanie do jazdy, brawurowa jazda, niedostosowanie prędkości, do obowiązujących norm prawnych kodeksu drogowego bądź do panujących na drogach warunków atmosferycznych może stworzyć swoiste zagrożenie utraty panowania nad pojazdem co skutkuje niebezpieczeństwem zagrożenia zdrowia, a nawet ludzkiego życia.

Policjanci będą rozliczać wszystkich kierowców z nieodpowiedzialnej jazdy, nakładając surowe kary za wykroczenia drogowe.

Komentarze  

#1 bolek 2018-07-08 12:03
Już od rana stoją, więc yanosik się przydaje, polecam, sprawdzone
Cytować

Dodaj komentarz

Zasady są częścią składową polityki prywatności: https://www.eoborniki.pl/home/polityka-prywatnoci.html. Treści użytkownika serwisu eoborniki zwanego Autorem komentarza - zamieszczane, prezentowane, przechowywane i udostępniane są w serwisie eoborniki.pl w imieniu własnym Autora komentarza, na jego rzecz i na jego odpowiedzialność. Autor komentarza zamieszcza treści dobrowolnie i nie domaga się za to zapłaty.
Dane gromadzone w serwisie to: adres IP, adres email, nazwa autora komentarza. Usuniecie komentarza oraz wszystkich danych możliwe jest po przesłaniu maila z adresu wprowadzonego w trakcie przesłania wpisu na adres kontakt@eoborniki.pl.
Eoborniki.pl nie ponosi odpowiedzialności za zawartość treści zamieszczonych, publikowanych, przechowywanych i udostępnianych przez Autora komentarza na stronach serwisu. Eoborniki.pl zastrzega sobie prawo do usunięcia, zmiany wpisów uznanych za obraźliwe, niezgodne z prawem lub inne według uznania.
Przesłanie komentarza jest jednoznaczne z potwierdzeniem przeczytania i akceptacją niniejszych zasad.
W wypadku zauważenia naruszenia Zasad oraz innych uwag prosimy o zgłoszenie na adres kontakt@eoborniki.pl.


Kod antyspamowy
Odśwież