Groził samobójstwem. Odnaleźli go w pracy

Udało się odnaleźć mężczyznę, który groził popełnieniem samobójstwa.

Mieszkaniec Nienawiszcza powiadomił swoją rodzinę poprzez sms, że popełni samobójstwo. Powiadomione zostały o tym służby ratownicze. Po ok. 90 minutach udało się odnaleźć mężczyznę. Znajdował się w Poznaniu, gdzie pracuje.

Potwierdzenie o odnalezieniu mężczyzny otrzymaliśmy przed kwadransem - potwiedziła nam Izabela Leśnik z KPP w Obornikach.

Informację o odnalezieniu mężczyzny otrzymała także rodzina.

 

 

 

Dodaj komentarz

Zasady są częścią składową polityki prywatności: https://www.eoborniki.pl/home/polityka-prywatnoci.html. Treści użytkownika serwisu eoborniki zwanego Autorem komentarza - zamieszczane, prezentowane, przechowywane i udostępniane są w serwisie eoborniki.pl w imieniu własnym Autora komentarza, na jego rzecz i na jego odpowiedzialność. Autor komentarza zamieszcza treści dobrowolnie i nie domaga się za to zapłaty.
Dane gromadzone w serwisie to: adres IP, adres email, nazwa autora komentarza. Usuniecie komentarza oraz wszystkich danych możliwe jest po przesłaniu maila z adresu wprowadzonego w trakcie przesłania wpisu na adres kontakt@eoborniki.pl.
Eoborniki.pl nie ponosi odpowiedzialności za zawartość treści zamieszczonych, publikowanych, przechowywanych i udostępnianych przez Autora komentarza na stronach serwisu. Eoborniki.pl zastrzega sobie prawo do usunięcia, zmiany wpisów uznanych za obraźliwe, niezgodne z prawem lub inne według uznania.
Przesłanie komentarza jest jednoznaczne z potwierdzeniem przeczytania i akceptacją niniejszych zasad.
W wypadku zauważenia naruszenia Zasad oraz innych uwag prosimy o zgłoszenie na adres kontakt@eoborniki.pl.


Kod antyspamowy
Odśwież