Wymusiła pierwszeństwo przed motocyklistą

wymusila pierwszenstwo przed motocyklista kolizja oborniki lipowa 3maja eoborniki

Kierująca renault wymusiła pierwszeństwo i doprowadziła do kolizji z motocyklistą.

Do zdarzenia doszło w Obornikach w sobotę 26 maja ok. godz. 12:30. 55-latka kierująca samochodem marki Renault Megane wyjeżdżając z ul. 3 Maja nie ustąpiła pierwszeństwa przejazdu motocykliście. 19-latek prawidłowo jadący ul. Lipową doznał ogólnych potłuczeń.

Od dłuższego czasu panują w naszym regionie prawidziwie letnie temperatury. Powodują one, że szybciej się męczymy i spada nasz czas reakcji. Pamiętajmy o tym wyjeżdżając na drogi. 

 

Dodaj komentarz

Zasady są częścią składową polityki prywatności: https://www.eoborniki.pl/home/polityka-prywatnoci.html. Treści użytkownika serwisu eoborniki zwanego Autorem komentarza - zamieszczane, prezentowane, przechowywane i udostępniane są w serwisie eoborniki.pl w imieniu własnym Autora komentarza, na jego rzecz i na jego odpowiedzialność. Autor komentarza zamieszcza treści dobrowolnie i nie domaga się za to zapłaty.
Dane gromadzone w serwisie to: adres IP, adres email, nazwa autora komentarza. Usuniecie komentarza oraz wszystkich danych możliwe jest po przesłaniu maila z adresu wprowadzonego w trakcie przesłania wpisu na adres kontakt@eoborniki.pl.
Eoborniki.pl nie ponosi odpowiedzialności za zawartość treści zamieszczonych, publikowanych, przechowywanych i udostępnianych przez Autora komentarza na stronach serwisu. Eoborniki.pl zastrzega sobie prawo do usunięcia, zmiany wpisów uznanych za obraźliwe, niezgodne z prawem lub inne według uznania.
Przesłanie komentarza jest jednoznaczne z potwierdzeniem przeczytania i akceptacją niniejszych zasad.
W wypadku zauważenia naruszenia Zasad oraz innych uwag prosimy o zgłoszenie na adres kontakt@eoborniki.pl.


Kod antyspamowy
Odśwież