Okoliczności tragicznego wypadku w okolicy Wełny

W czwartek 24 maja doszło do zderzenia busa z samochodem ciężarowym. Śmierć na miejscu poniósł kierowca tego pierwszego pojazdu.

Jadący w stronę Piły kierowca  zjechał ze swojego pasa przez lewoskręt wprost pod nadjeżdżający z naprzeciwka samochód ciężarowy. W wyniku zderzenia 64-letni mieszkaniec powiatu złotowskiego poniósł śmierć na miejscu. 29-letni kierowca samochodu ciężarowego, podobnie jak i jego 37- letni zmiennik, byli w stanie trzeźwym. To tragiczne zdarzenie nagrał jeden z kierowców jadący za samochodem ciężarowym.

W celu wyjaśnienia przyczyn wypadku zabezpieczono ciało zmarłego mężczyzny do sekcji.

Dodaj komentarz

Zasady są częścią składową polityki prywatności: https://www.eoborniki.pl/home/polityka-prywatnoci.html. Treści użytkownika serwisu eoborniki zwanego Autorem komentarza - zamieszczane, prezentowane, przechowywane i udostępniane są w serwisie eoborniki.pl w imieniu własnym Autora komentarza, na jego rzecz i na jego odpowiedzialność. Autor komentarza zamieszcza treści dobrowolnie i nie domaga się za to zapłaty.
Dane gromadzone w serwisie to: adres IP, adres email, nazwa autora komentarza. Usuniecie komentarza oraz wszystkich danych możliwe jest po przesłaniu maila z adresu wprowadzonego w trakcie przesłania wpisu na adres kontakt@eoborniki.pl.
Eoborniki.pl nie ponosi odpowiedzialności za zawartość treści zamieszczonych, publikowanych, przechowywanych i udostępnianych przez Autora komentarza na stronach serwisu. Eoborniki.pl zastrzega sobie prawo do usunięcia, zmiany wpisów uznanych za obraźliwe, niezgodne z prawem lub inne według uznania.
Przesłanie komentarza jest jednoznaczne z potwierdzeniem przeczytania i akceptacją niniejszych zasad.
W wypadku zauważenia naruszenia Zasad oraz innych uwag prosimy o zgłoszenie na adres kontakt@eoborniki.pl.


Kod antyspamowy
Odśwież