Już dziś w Ryczywole debata społeczna

juz dzis w gmina ryczywol debata spoleczna o bezpieczenstwieW Ryczywole odbędzie się w poniedziałkowe popołudnie debata społeczna nt. "Bezpieczeństwa na terenie powiatu obornickiego"

Zapraszamy na debatę społeczną, która odbędzie się dnia  14 maja 2018r., o godz. 18.00, w Sali Sesyjnej Urzędu Gminy w Ryczywole,  ul. Mickiewicza 10. Tematem spotkania będzie „Bezpieczeństwo na terenie powiatu obornickiego”. Organizatorem debaty jest Komenda Powiatowa Policji w Obornikach przy współudziale Urzędu Gminy w Ryczywole.

debata ryczywol

Dodaj komentarz

Zasady są częścią składową polityki prywatności: https://www.eoborniki.pl/home/polityka-prywatnoci.html. Treści użytkownika serwisu eoborniki zwanego Autorem komentarza - zamieszczane, prezentowane, przechowywane i udostępniane są w serwisie eoborniki.pl w imieniu własnym Autora komentarza, na jego rzecz i na jego odpowiedzialność. Autor komentarza zamieszcza treści dobrowolnie i nie domaga się za to zapłaty.
Dane gromadzone w serwisie to: adres IP, adres email, nazwa autora komentarza. Usuniecie komentarza oraz wszystkich danych możliwe jest po przesłaniu maila z adresu wprowadzonego w trakcie przesłania wpisu na adres kontakt@eoborniki.pl.
Eoborniki.pl nie ponosi odpowiedzialności za zawartość treści zamieszczonych, publikowanych, przechowywanych i udostępnianych przez Autora komentarza na stronach serwisu. Eoborniki.pl zastrzega sobie prawo do usunięcia, zmiany wpisów uznanych za obraźliwe, niezgodne z prawem lub inne według uznania.
Przesłanie komentarza jest jednoznaczne z potwierdzeniem przeczytania i akceptacją niniejszych zasad.
W wypadku zauważenia naruszenia Zasad oraz innych uwag prosimy o zgłoszenie na adres kontakt@eoborniki.pl.


Kod antyspamowy
Odśwież