Pijany kierowca dachował swoim samochodem

Dachowaniem zakończyła się jazda samochodem nietrzeźwego 33-latka. Mężczyzna miał ponad 1,9 promila alkoholu w organizmie. Policjanci zatrzymali mu prawo jazdy. Na szczęście obyło się bez tragedii.
 
Wczoraj (12.04.2018r.) po godzinie 12:00 oborniccy policjanci zostali powiadomieni o zdarzeniu drogowym, do którego doszło na drodze powiatowej między Gorzewem a Ryczywołem. Zgodnie z przekazaną informacją pojazd dachował, jednak kierujący nim mężczyzna sam o własnych siłach opuścił wnętrze samochodu.  Na miejsce skierowany został funkcjonariusz obornickiej drogówki.
 
Podczas prowadzonych czynności ustalono, że 33-letni mieszkaniec Czarnkowa jadąc pojazdem marki Renault z Ryczywołu w kierunku Gorzewa na łuku drogi stracił panowanie nad pojazdem w wyniku czego zjechał na pobocze, a następnie dachował. Na szczęście mężczyzna nie odniósł poważniejszych obrażeń ciała. Badanie trzeźwości wykazało natomiast, iż kierujący ma ponad 1,9 promila alkoholu w organizmie.  Policjanci zatrzymali mężczyźnie prawo jazdy. Za kierowanie samochodem w stanie nietrzeźwości grozi mu teraz do 2 lat więzienia.

Osoby decydujące się na kierowanie pojazdem po alkoholu wykazują się brakiem rozsądku i lekkomyślnością. Pijany kierowca to poważne zagrożenie dla zdrowia i życia, nie tylko własnego ale też innych użytkowników dróg. Obornicka Policja apeluje o trzeźwą jazdę zgodną z obowiązującymi przepisami i dostosowaną do panujących warunków drogowych.

 

 

 

Dodaj komentarz

Zasady są częścią składową polityki prywatności: https://www.eoborniki.pl/home/polityka-prywatnoci.html. Treści użytkownika serwisu eoborniki zwanego Autorem komentarza - zamieszczane, prezentowane, przechowywane i udostępniane są w serwisie eoborniki.pl w imieniu własnym Autora komentarza, na jego rzecz i na jego odpowiedzialność. Autor komentarza zamieszcza treści dobrowolnie i nie domaga się za to zapłaty.
Dane gromadzone w serwisie to: adres IP, adres email, nazwa autora komentarza. Usuniecie komentarza oraz wszystkich danych możliwe jest po przesłaniu maila z adresu wprowadzonego w trakcie przesłania wpisu na adres kontakt@eoborniki.pl.
Eoborniki.pl nie ponosi odpowiedzialności za zawartość treści zamieszczonych, publikowanych, przechowywanych i udostępnianych przez Autora komentarza na stronach serwisu. Eoborniki.pl zastrzega sobie prawo do usunięcia, zmiany wpisów uznanych za obraźliwe, niezgodne z prawem lub inne według uznania.
Przesłanie komentarza jest jednoznaczne z potwierdzeniem przeczytania i akceptacją niniejszych zasad.
W wypadku zauważenia naruszenia Zasad oraz innych uwag prosimy o zgłoszenie na adres kontakt@eoborniki.pl.

Kod antyspamowy
Odśwież