Szczątki ludzkie w Rogoźnie. Oczekiwanie na antropologa

szczatki ludzkie w rogoznie. plac karola marcinkowskiego rogozno

W Rogoźnie trwa oczekiwanie na przyjazd antropologa. Ma ustalić wiek szczątków.

Dziś w godzinach południowych ujawniono szczątki ludzkie na modernizowanym Placu Karola Marcinkowskiego w Rogoźnie. Kości znajdują się w 3 miejscach na odcinku ok. 20 metrów. Ok. godz. 15:00 pojawił się prokurator. W tej chwili wyczekiwany jest antropolog. Ma ustalić wiek kości.

Prace w pozostałych częściach Placu Karola Marcinkowskiego przebiegają bez zakłóceń.

Dodaj komentarz

Zasady są częścią składową polityki prywatności: https://www.eoborniki.pl/home/polityka-prywatnoci.html. Treści użytkownika serwisu eoborniki zwanego Autorem komentarza - zamieszczane, prezentowane, przechowywane i udostępniane są w serwisie eoborniki.pl w imieniu własnym Autora komentarza, na jego rzecz i na jego odpowiedzialność. Autor komentarza zamieszcza treści dobrowolnie i nie domaga się za to zapłaty.
Dane gromadzone w serwisie to: adres IP, adres email, nazwa autora komentarza. Usuniecie komentarza oraz wszystkich danych możliwe jest po przesłaniu maila z adresu wprowadzonego w trakcie przesłania wpisu na adres kontakt@eoborniki.pl.
Eoborniki.pl nie ponosi odpowiedzialności za zawartość treści zamieszczonych, publikowanych, przechowywanych i udostępnianych przez Autora komentarza na stronach serwisu. Eoborniki.pl zastrzega sobie prawo do usunięcia, zmiany wpisów uznanych za obraźliwe, niezgodne z prawem lub inne według uznania.
Przesłanie komentarza jest jednoznaczne z potwierdzeniem przeczytania i akceptacją niniejszych zasad.
W wypadku zauważenia naruszenia Zasad oraz innych uwag prosimy o zgłoszenie na adres kontakt@eoborniki.pl.


Kod antyspamowy
Odśwież