Renault Megane uderzyło w drzewo na drodze Bogdanowo-Objezierze

policja oborniki wypadek objezierzeNa drodze Bogdanowo-Objezierze doszło do uderzenia auta osobowego w drzewo.

Zdarzenie miało miejsce o godz. 17:16. Renault Megane zjechało z drogi i uderzyło w drzewo. Jedna osoba jest zakleszczona w pojeździe. Na miejsce zdarzenie jedzie policja. Szczegóły zdarzenie na chwilę obecną nie są znane.

Prosimy o zachowanie ostrożności wszystkich cuzestników ruchu drogowego. Jest ślisko i robi się ciemno. Warunki do jazdy nie są dobre. Zdejmijmy nogę z gazu.

Dodaj komentarz

Zasady są częścią składową polityki prywatności: https://www.eoborniki.pl/home/polityka-prywatnoci.html. Treści użytkownika serwisu eoborniki zwanego Autorem komentarza - zamieszczane, prezentowane, przechowywane i udostępniane są w serwisie eoborniki.pl w imieniu własnym Autora komentarza, na jego rzecz i na jego odpowiedzialność. Autor komentarza zamieszcza treści dobrowolnie i nie domaga się za to zapłaty.
Dane gromadzone w serwisie to: adres IP, adres email, nazwa autora komentarza. Usuniecie komentarza oraz wszystkich danych możliwe jest po przesłaniu maila z adresu wprowadzonego w trakcie przesłania wpisu na adres kontakt@eoborniki.pl.
Eoborniki.pl nie ponosi odpowiedzialności za zawartość treści zamieszczonych, publikowanych, przechowywanych i udostępnianych przez Autora komentarza na stronach serwisu. Eoborniki.pl zastrzega sobie prawo do usunięcia, zmiany wpisów uznanych za obraźliwe, niezgodne z prawem lub inne według uznania.
Przesłanie komentarza jest jednoznaczne z potwierdzeniem przeczytania i akceptacją niniejszych zasad.
W wypadku zauważenia naruszenia Zasad oraz innych uwag prosimy o zgłoszenie na adres kontakt@eoborniki.pl.


Kod antyspamowy
Odśwież