Nietypowe zdarzenie na ul. Czarnkowskiej w Obornikach

nietypowe zdarzenie na ul. czarnkowskiej w obornikach

W porannych godzinach poszkodowany, a zarazem sprawca zdarzenia, sam poinformował o kolizji na ul. Czarnkowkiej w Obornikach.

Zdarzenie miało miejsce ok. godz. 06:00. Kierujący autem osobowym za daleko wyjechał z ul. Półwiejskiej. Nadjeżdżający ul. Czarnkowską samochód ciężarowy trącił osobówkę. Wg informacji uzyskanych z Komendy Powiatowej Policji w Obornikach kierowca ten oddalił się z miejsca zdarzenia. Okazało się, że nawet nie wiedział, że zahaczył to auto.

Poszkodowany, a zarazem sprawca sam wezwał na miejsce zdarzenia policję. 

Dodaj komentarz

Zasady są częścią składową polityki prywatności: https://www.eoborniki.pl/home/polityka-prywatnoci.html. Treści użytkownika serwisu eoborniki zwanego Autorem komentarza - zamieszczane, prezentowane, przechowywane i udostępniane są w serwisie eoborniki.pl w imieniu własnym Autora komentarza, na jego rzecz i na jego odpowiedzialność. Autor komentarza zamieszcza treści dobrowolnie i nie domaga się za to zapłaty.
Dane gromadzone w serwisie to: adres IP, adres email, nazwa autora komentarza. Usuniecie komentarza oraz wszystkich danych możliwe jest po przesłaniu maila z adresu wprowadzonego w trakcie przesłania wpisu na adres kontakt@eoborniki.pl.
Eoborniki.pl nie ponosi odpowiedzialności za zawartość treści zamieszczonych, publikowanych, przechowywanych i udostępnianych przez Autora komentarza na stronach serwisu. Eoborniki.pl zastrzega sobie prawo do usunięcia, zmiany wpisów uznanych za obraźliwe, niezgodne z prawem lub inne według uznania.
Przesłanie komentarza jest jednoznaczne z potwierdzeniem przeczytania i akceptacją niniejszych zasad.
W wypadku zauważenia naruszenia Zasad oraz innych uwag prosimy o zgłoszenie na adres kontakt@eoborniki.pl.


Kod antyspamowy
Odśwież