Ulatnia się gaz? Co robić?! (film)

ulatnia sie gaz - co robic?

Ulatniający się gaz to ogromne zagrożenie dla życia. Co powinniśmy robić, gdy go wyczujemy?

 

Wybuch gazu niesie ze sobą ogromne zniszczenia. Często oznacza też niestety zagrożenie dla życia. Przed kilkoma laty żyliśmy pożarem w Jankowie Przygodzkim, a w ostatnich tygodniach wybuchem nocnym w Murowanej Goślinie. Nie mogło też dziwić, że kilka dni później tak wiele niepokoju wywołały wydarzenia z ul. Marszałka Józefa Piłsudskiego w Obornikach.

Jakie działania powinniśmy podjąć, gdy poczujemy gaz? Co robić, aby nie doszło do dramatycznych sytuacji? Na m.in. te pytania odpowiedział nam starszy kapitan Dariusz Szrama z KP PSP Oborniki.

Dodaj komentarz

Zasady są częścią składową polityki prywatności: https://www.eoborniki.pl/home/polityka-prywatnoci.html. Treści użytkownika serwisu eoborniki zwanego Autorem komentarza - zamieszczane, prezentowane, przechowywane i udostępniane są w serwisie eoborniki.pl w imieniu własnym Autora komentarza, na jego rzecz i na jego odpowiedzialność. Autor komentarza zamieszcza treści dobrowolnie i nie domaga się za to zapłaty.
Dane gromadzone w serwisie to: adres IP, adres email, nazwa autora komentarza. Usuniecie komentarza oraz wszystkich danych możliwe jest po przesłaniu maila z adresu wprowadzonego w trakcie przesłania wpisu na adres kontakt@eoborniki.pl.
Eoborniki.pl nie ponosi odpowiedzialności za zawartość treści zamieszczonych, publikowanych, przechowywanych i udostępnianych przez Autora komentarza na stronach serwisu. Eoborniki.pl zastrzega sobie prawo do usunięcia, zmiany wpisów uznanych za obraźliwe, niezgodne z prawem lub inne według uznania.
Przesłanie komentarza jest jednoznaczne z potwierdzeniem przeczytania i akceptacją niniejszych zasad.
W wypadku zauważenia naruszenia Zasad oraz innych uwag prosimy o zgłoszenie na adres kontakt@eoborniki.pl.


Kod antyspamowy
Odśwież