Pijany wszedł wprost pod samochód

pijany wszedl wprost pod samochod

Do potrącenia mężczyzny doszło popołudniem na obornickim Rynku.

Zdarzenie miało miejsce w poniedziałek 12 lutego ok. godz. 16:30. Wprost pod nadjeżdżający samochód osobowy wtargnął na jezdnię mężczyzna. Próbował się przedostać od strony kamienic na płytę Rynku. Nadjeżdżająca hondą kobieta nie miała szans uniknąć zderzenie z pieszym.

Poszkodowanego zabrało do szpitala pogotowie. Tam po dokładnych badaniach będzie wiadomo, jak ciężkich urazów doznał w tym zdarzeniu. Pierwsze badania wykazały, że mężczyzna miał ok. 2,5 promila alkoholu.

Dodaj komentarz

Zasady są częścią składową polityki prywatności: https://www.eoborniki.pl/home/polityka-prywatnoci.html. Treści użytkownika serwisu eoborniki zwanego Autorem komentarza - zamieszczane, prezentowane, przechowywane i udostępniane są w serwisie eoborniki.pl w imieniu własnym Autora komentarza, na jego rzecz i na jego odpowiedzialność. Autor komentarza zamieszcza treści dobrowolnie i nie domaga się za to zapłaty.
Dane gromadzone w serwisie to: adres IP, adres email, nazwa autora komentarza. Usuniecie komentarza oraz wszystkich danych możliwe jest po przesłaniu maila z adresu wprowadzonego w trakcie przesłania wpisu na adres kontakt@eoborniki.pl.
Eoborniki.pl nie ponosi odpowiedzialności za zawartość treści zamieszczonych, publikowanych, przechowywanych i udostępnianych przez Autora komentarza na stronach serwisu. Eoborniki.pl zastrzega sobie prawo do usunięcia, zmiany wpisów uznanych za obraźliwe, niezgodne z prawem lub inne według uznania.
Przesłanie komentarza jest jednoznaczne z potwierdzeniem przeczytania i akceptacją niniejszych zasad.
W wypadku zauważenia naruszenia Zasad oraz innych uwag prosimy o zgłoszenie na adres kontakt@eoborniki.pl.


Kod antyspamowy
Odśwież