Awaria sygnalizacji w Obornikach

awaria sygnalizacji w centrum obornik

Do awarii sygnalizacji doszło w centrum Obornik.

W ciągu ul. 11 listopada w Obornikach świeci się czerwone światło. Powoduje to spore utrudnienia w ruchu. O sytuacji wiedzą już policjanci z Komendy Powiatowej w Obornikach. Podjęli już interwencję.

Do kierowców apelujemy o zachowanie dużej ostrożności.

O zdarzeniu poinformowała nas nasza czytelniczka Michalina.

Komentarze  

#1 Jaro 2018-01-29 19:49
wszystkie światła naprawiali? bo dziś po 15 godzinie, na lipowej max 4-5 aut przejechało na zielonym i już czerwone.
Cytować

Dodaj komentarz

Zasady są częścią składową polityki prywatności: https://www.eoborniki.pl/home/polityka-prywatnoci.html. Treści użytkownika serwisu eoborniki zwanego Autorem komentarza - zamieszczane, prezentowane, przechowywane i udostępniane są w serwisie eoborniki.pl w imieniu własnym Autora komentarza, na jego rzecz i na jego odpowiedzialność. Autor komentarza zamieszcza treści dobrowolnie i nie domaga się za to zapłaty.
Dane gromadzone w serwisie to: adres IP, adres email, nazwa autora komentarza. Usuniecie komentarza oraz wszystkich danych możliwe jest po przesłaniu maila z adresu wprowadzonego w trakcie przesłania wpisu na adres kontakt@eoborniki.pl.
Eoborniki.pl nie ponosi odpowiedzialności za zawartość treści zamieszczonych, publikowanych, przechowywanych i udostępnianych przez Autora komentarza na stronach serwisu. Eoborniki.pl zastrzega sobie prawo do usunięcia, zmiany wpisów uznanych za obraźliwe, niezgodne z prawem lub inne według uznania.
Przesłanie komentarza jest jednoznaczne z potwierdzeniem przeczytania i akceptacją niniejszych zasad.
W wypadku zauważenia naruszenia Zasad oraz innych uwag prosimy o zgłoszenie na adres kontakt@eoborniki.pl.


Kod antyspamowy
Odśwież