Dużo błota na drogach i chodnikach

duzo blota posniegowego na drogach i chodnikach

Od godzin rannych jest bardzo ślisko na nieodśnieżonych drogach i chodnikach.

W nocy zamiast mrozu przyszedł ciepły prąd powietrza. Przyniósł ze sobą kolejne opady śniegu, a miejscami także deszczu. Tworzy się dużo błota pośniegowego. Jest ślisko. Szczególnie niebezpiecznie jest na wielu chodnikach.

Przypominamy, że gdy chodnik znajduje się bezpośrednio przy posesji i przebiega wzdłuż jej granic - wtedy obowiązek odśnieżania chodnika spoczywa na właścicielu posesji. Sytuacja zmienia się, gdy między posesją a chodnikiem znajduje się pas zieleni. Tutaj odpowiedzialność za odśnieżanie leży po stronie gminy.

 

 

 

 

Dodaj komentarz

Zasady są częścią składową polityki prywatności: https://www.eoborniki.pl/home/polityka-prywatnoci.html. Treści użytkownika serwisu eoborniki zwanego Autorem komentarza - zamieszczane, prezentowane, przechowywane i udostępniane są w serwisie eoborniki.pl w imieniu własnym Autora komentarza, na jego rzecz i na jego odpowiedzialność. Autor komentarza zamieszcza treści dobrowolnie i nie domaga się za to zapłaty.
Dane gromadzone w serwisie to: adres IP, adres email, nazwa autora komentarza. Usuniecie komentarza oraz wszystkich danych możliwe jest po przesłaniu maila z adresu wprowadzonego w trakcie przesłania wpisu na adres kontakt@eoborniki.pl.
Eoborniki.pl nie ponosi odpowiedzialności za zawartość treści zamieszczonych, publikowanych, przechowywanych i udostępnianych przez Autora komentarza na stronach serwisu. Eoborniki.pl zastrzega sobie prawo do usunięcia, zmiany wpisów uznanych za obraźliwe, niezgodne z prawem lub inne według uznania.
Przesłanie komentarza jest jednoznaczne z potwierdzeniem przeczytania i akceptacją niniejszych zasad.
W wypadku zauważenia naruszenia Zasad oraz innych uwag prosimy o zgłoszenie na adres kontakt@eoborniki.pl.


Kod antyspamowy
Odśwież