Dachowanie pojazdu na DW178!

dachowanie pojazdu na drodze dw 178

Do dachowania pojazdu doszło na DW nr 178 w okolicy Nadleśnictwa Oborniki.

Zdarzenie miało miejsce dziś po godzinie 11:00. Na miejsce zdarzenia udały się m.in. 2 zastępy z KPP Oborniki. Wg informacji uzyskanych od strażaków kierująca samochodem terenowym w okolicy Nadleśnictwa Oborniki wjechała do rowu, a następnie dachowała. W pojeżdzie znajdowała się tylko jedna osoba. Odmówiła ona przyjęcia pomocy.

Pamiętajmy o zachowaniu ostrożności na drogach. Ujemna temperatura oraz oślepiające słońce mogą stanowić spore utrudnienia w podróży. Bądźmy ostrożni!

 

Dodaj komentarz

Zasady są częścią składową polityki prywatności: https://www.eoborniki.pl/home/polityka-prywatnoci.html. Treści użytkownika serwisu eoborniki zwanego Autorem komentarza - zamieszczane, prezentowane, przechowywane i udostępniane są w serwisie eoborniki.pl w imieniu własnym Autora komentarza, na jego rzecz i na jego odpowiedzialność. Autor komentarza zamieszcza treści dobrowolnie i nie domaga się za to zapłaty.
Dane gromadzone w serwisie to: adres IP, adres email, nazwa autora komentarza. Usuniecie komentarza oraz wszystkich danych możliwe jest po przesłaniu maila z adresu wprowadzonego w trakcie przesłania wpisu na adres kontakt@eoborniki.pl.
Eoborniki.pl nie ponosi odpowiedzialności za zawartość treści zamieszczonych, publikowanych, przechowywanych i udostępnianych przez Autora komentarza na stronach serwisu. Eoborniki.pl zastrzega sobie prawo do usunięcia, zmiany wpisów uznanych za obraźliwe, niezgodne z prawem lub inne według uznania.
Przesłanie komentarza jest jednoznaczne z potwierdzeniem przeczytania i akceptacją niniejszych zasad.
W wypadku zauważenia naruszenia Zasad oraz innych uwag prosimy o zgłoszenie na adres kontakt@eoborniki.pl.


Kod antyspamowy
Odśwież