Spowodował kolizję i uciekł, ale nie na długo

Spowodowal kolizje i uciekl, ale nie na dlugo

W godzinach południowych doszło do kolizji na obornickim Rynku. Sprawca uciekł, ale został schwytany.

Sobota 23 grudnia nie najlepiej zostanie zapamiętana przez 26-letniego mieszkańca Kowanówka. Będąc w Obornikach na Rynku doprowadził do kolizji z innym uczestnikiem ruchu. Nie zamierzał jednak zatrzymać się i odjechał z miejsca zdarzenia.

Poszkodowany nie myślał jednak o tym, aby wybaczyć szkodę. Ruszył za winowajcą. Powiadomiona w międzyczasie policja także przystąpiła do akcji. Pościg zakończył się w Rożnowie, sprawca prawdopodobnie chciał iciec policji wykorzystując znajomoć terenu, jednak policjanci  nie dali sie przechytrzyć, ostatecznie w akcji brało udziały udział trzy samochody policyjne. Na całe szczęscie w czasie pościgu i zatrzymania nikomu nic się nie stało. 26-latkowi odebrano prawo jazdy a samochód został odwieziony na lawecie na policyjny parking.

Dodaj komentarz

Zasady są częścią składową polityki prywatności: https://www.eoborniki.pl/home/polityka-prywatnoci.html. Treści użytkownika serwisu eoborniki zwanego Autorem komentarza - zamieszczane, prezentowane, przechowywane i udostępniane są w serwisie eoborniki.pl w imieniu własnym Autora komentarza, na jego rzecz i na jego odpowiedzialność. Autor komentarza zamieszcza treści dobrowolnie i nie domaga się za to zapłaty.
Dane gromadzone w serwisie to: adres IP, adres email, nazwa autora komentarza. Usuniecie komentarza oraz wszystkich danych możliwe jest po przesłaniu maila z adresu wprowadzonego w trakcie przesłania wpisu na adres kontakt@eoborniki.pl.
Eoborniki.pl nie ponosi odpowiedzialności za zawartość treści zamieszczonych, publikowanych, przechowywanych i udostępnianych przez Autora komentarza na stronach serwisu. Eoborniki.pl zastrzega sobie prawo do usunięcia, zmiany wpisów uznanych za obraźliwe, niezgodne z prawem lub inne według uznania.
Przesłanie komentarza jest jednoznaczne z potwierdzeniem przeczytania i akceptacją niniejszych zasad.
W wypadku zauważenia naruszenia Zasad oraz innych uwag prosimy o zgłoszenie na adres kontakt@eoborniki.pl.


Kod antyspamowy
Odśwież