Kolizja na Lipowej. Nie działa sygnalizacja świetlna

Kolizja na Lipowej. Nie dziala sygnalizacja swietlna

W Obornikach na ul. Lipowej doszło do kolizji. Nie działa sygnalizacja świetlna.

Ok. godz. 09:00 jeden z uczestników ruchu drogowego gwałtownie zahamował, gdyż zaświeciło się czerwone światło. Jadący zanim mieszkaniec gminy Rogoźno nie chcąc uderzyć w jego pojazd zjechał na pobocze. Niestety uderzył w słup sygnalizacji świetlnej.

Ruchem na skrzyżowaniu ulic Lipowa i 11 Listopada kierują policjanci. Usterkę starają się naprawić pracownicy GDDKiA. Na chwilę obecną nie jest wiadome, kiedy sygnalizacja będzie działała ponownie.

Dodaj komentarz

Zasady są częścią składową polityki prywatności: https://www.eoborniki.pl/home/polityka-prywatnoci.html. Treści użytkownika serwisu eoborniki zwanego Autorem komentarza - zamieszczane, prezentowane, przechowywane i udostępniane są w serwisie eoborniki.pl w imieniu własnym Autora komentarza, na jego rzecz i na jego odpowiedzialność. Autor komentarza zamieszcza treści dobrowolnie i nie domaga się za to zapłaty.
Dane gromadzone w serwisie to: adres IP, adres email, nazwa autora komentarza. Usuniecie komentarza oraz wszystkich danych możliwe jest po przesłaniu maila z adresu wprowadzonego w trakcie przesłania wpisu na adres kontakt@eoborniki.pl.
Eoborniki.pl nie ponosi odpowiedzialności za zawartość treści zamieszczonych, publikowanych, przechowywanych i udostępnianych przez Autora komentarza na stronach serwisu. Eoborniki.pl zastrzega sobie prawo do usunięcia, zmiany wpisów uznanych za obraźliwe, niezgodne z prawem lub inne według uznania.
Przesłanie komentarza jest jednoznaczne z potwierdzeniem przeczytania i akceptacją niniejszych zasad.
W wypadku zauważenia naruszenia Zasad oraz innych uwag prosimy o zgłoszenie na adres kontakt@eoborniki.pl.


Kod antyspamowy
Odśwież