Pożar auta na ul. Lipowej w Obornikach (akt. 18:55)

Pozar auta na ul. Lipowej w Obornikach

Na ul. Lipowej w Obornikach doszło do pożaru auta.

W tej chwili nie znamy jeszcze szczegółów. Przekażemy je natychmiast po ich ustaleniu.

Akt. 18:55

Przechodząca ul. Lipową kobieta zauważyła wydobywający się spod maski zaparkowanego auta dym. Wezwała straż pożarną, która ugasiła ogień. Najprawdopodobniej do zdarzenia doszło w wyniku zwarcia instalacji.

Strażacy i policja oczekuje na właściciela volkswagena, który najprawdopodobniej przebywa w kościele na mszy św.

Dodaj komentarz

Zasady są częścią składową polityki prywatności: https://www.eoborniki.pl/home/polityka-prywatnoci.html. Treści użytkownika serwisu eoborniki zwanego Autorem komentarza - zamieszczane, prezentowane, przechowywane i udostępniane są w serwisie eoborniki.pl w imieniu własnym Autora komentarza, na jego rzecz i na jego odpowiedzialność. Autor komentarza zamieszcza treści dobrowolnie i nie domaga się za to zapłaty.
Dane gromadzone w serwisie to: adres IP, adres email, nazwa autora komentarza. Usuniecie komentarza oraz wszystkich danych możliwe jest po przesłaniu maila z adresu wprowadzonego w trakcie przesłania wpisu na adres kontakt@eoborniki.pl.
Eoborniki.pl nie ponosi odpowiedzialności za zawartość treści zamieszczonych, publikowanych, przechowywanych i udostępnianych przez Autora komentarza na stronach serwisu. Eoborniki.pl zastrzega sobie prawo do usunięcia, zmiany wpisów uznanych za obraźliwe, niezgodne z prawem lub inne według uznania.
Przesłanie komentarza jest jednoznaczne z potwierdzeniem przeczytania i akceptacją niniejszych zasad.
W wypadku zauważenia naruszenia Zasad oraz innych uwag prosimy o zgłoszenie na adres kontakt@eoborniki.pl.


Kod antyspamowy
Odśwież