Nowy wóz ratowniczo-gaśniczy w OSP Parkowo (foto)

Nowy woz strazacki dla osp parkowo

W dniu 15.11.2017r. jednostka OSP Parkowo przyprowadziła nowy fabrycznie lekki samochód ratowniczo-gaśniczy Ford Transit zabudowany przez zabudowany przez firmę FrankCars z Częstochowy.

Powyższy samochód zastąpi wysłużonego już Stara 244 GBA 2,5/16. Nowo pozyskany pojazd przez jednostkę OSP Parkowo kosztował 212.900zł z czego: 102 900 zł to dofinansowanie z Gminy Rogoźno, 100tys. to dofinansowanie z Urzędu Marszałkowskiego w Poznaniu, 10 tys środki własne OSP Parkowo.

Przywitanie samochodu pod remizą OSP w Parkowie swoja obecnością zaszczycili: Burmistrz Rogoźna Roman Szuberski, Przewodniczący Rady Miejskiej Rogoźna Henryk Janus, Radni Adam Nadolny, Paweł Wojciechowski, pracownik UM w Rogoźnie Sławomir Jamróz, Kapelan Powiatowy ZOSP RP w Obornikach ks. Wojciech Ren, Prezes Oddziału M-G ZOSP RP w Rogoźnie dh Roman Jaśkowiak, Komendant Miejsko-Gminny dh Sebastian Rabsch, Sołtys Parkowa Justyna Bartol Baszczyńska oraz zaprzyjaźnione jednostki OSP z Rogoźna, Gościejewa i Budziszewka.

Dzięki przychylności Burmistrza Rogoźna i Rady Miejskiej w Rogoźnie w kolejnym roku został odnowiony tabor ratowniczy - gaśniczy na terenie Gminy Rogoźno za co serdecznie dziękuję w imieniu własnym jak i Zarządu Miejsko-Gminnego ZOSP RP w Rogoźnie. Planowane poświęcenie nowego nabytku odbędzie się 16 grudnia 2017r. przy remizie OSP Parkowo.

Zdjęcia: OSP Parkowo, OSP Gościejewo

Dodaj komentarz

Zasady są częścią składową polityki prywatności: https://www.eoborniki.pl/home/polityka-prywatnoci.html. Treści użytkownika serwisu eoborniki zwanego Autorem komentarza - zamieszczane, prezentowane, przechowywane i udostępniane są w serwisie eoborniki.pl w imieniu własnym Autora komentarza, na jego rzecz i na jego odpowiedzialność. Autor komentarza zamieszcza treści dobrowolnie i nie domaga się za to zapłaty.
Dane gromadzone w serwisie to: adres IP, adres email, nazwa autora komentarza. Usuniecie komentarza oraz wszystkich danych możliwe jest po przesłaniu maila z adresu wprowadzonego w trakcie przesłania wpisu na adres kontakt@eoborniki.pl.
Eoborniki.pl nie ponosi odpowiedzialności za zawartość treści zamieszczonych, publikowanych, przechowywanych i udostępnianych przez Autora komentarza na stronach serwisu. Eoborniki.pl zastrzega sobie prawo do usunięcia, zmiany wpisów uznanych za obraźliwe, niezgodne z prawem lub inne według uznania.
Przesłanie komentarza jest jednoznaczne z potwierdzeniem przeczytania i akceptacją niniejszych zasad.
W wypadku zauważenia naruszenia Zasad oraz innych uwag prosimy o zgłoszenie na adres kontakt@eoborniki.pl.


Kod antyspamowy
Odśwież