Pożar piwnicy w Maniewie

Pozar piwnicy w Maniewie

Do niegroźnego pożaru piwnicy doszło w nocy z 09/10 listopada w Maniewie.

Na miejsce zdarzenia udali się strażacy z OSP Ocieszyn i KP PSP Oborniki. Zagrożenie udało się szybko zlikwidować, co pozwoliło uniknąć poważnych strat.

Okres jesienno-zimowy to zwiększone ryzyko pożarowe. Głównie wynika ono z dogrzewania budynków. Zachowajmy więc szczególną ostrożność, aby ograniczyć ryzyko wywołania pożaru.

Komentarze  

+1 #1 Lob 2017-11-10 20:40
Nie paliła się piwnica a kotłownia. Oprócz Osp Ocieszyn było też OSP MANIEWO. Pożar nie wybuchł w nocy z 9 na 10 tylko 9 o godzinę 23 a działania zakończono przed przed północą. Właściciel sam ugasić pożar przed przybyciem straży.
Cytować

Dodaj komentarz

Zasady są częścią składową polityki prywatności: https://www.eoborniki.pl/home/polityka-prywatnoci.html. Treści użytkownika serwisu eoborniki zwanego Autorem komentarza - zamieszczane, prezentowane, przechowywane i udostępniane są w serwisie eoborniki.pl w imieniu własnym Autora komentarza, na jego rzecz i na jego odpowiedzialność. Autor komentarza zamieszcza treści dobrowolnie i nie domaga się za to zapłaty.
Dane gromadzone w serwisie to: adres IP, adres email, nazwa autora komentarza. Usuniecie komentarza oraz wszystkich danych możliwe jest po przesłaniu maila z adresu wprowadzonego w trakcie przesłania wpisu na adres kontakt@eoborniki.pl.
Eoborniki.pl nie ponosi odpowiedzialności za zawartość treści zamieszczonych, publikowanych, przechowywanych i udostępnianych przez Autora komentarza na stronach serwisu. Eoborniki.pl zastrzega sobie prawo do usunięcia, zmiany wpisów uznanych za obraźliwe, niezgodne z prawem lub inne według uznania.
Przesłanie komentarza jest jednoznaczne z potwierdzeniem przeczytania i akceptacją niniejszych zasad.
W wypadku zauważenia naruszenia Zasad oraz innych uwag prosimy o zgłoszenie na adres kontakt@eoborniki.pl.


Kod antyspamowy
Odśwież