Czołowe zderzenie motocyklisty z autem osobowym pod Ryczywołem

Czolowe zderzenie motocyklisty z autem osobowym pod RyczywolemMiędzy Ryczywołem i Gorzewem doszło do zderzenia czołowego motocyklisty z autem osobowym.

Zdarzenie miało miejsce ok. godz. 12:45. Jadący od Ryczywołu motocyklista zjechał na przeciwległy pas i czołowo zderzył się z jadącym od Gorzewa nissanem.

Na drodze występują utrudnienia w ruchu. Wezwane zostało Lotnicze Pogotowie Ratunkowe.

 

Komentarze  

0 #2 eoborniki 2017-11-05 15:01
Cytuję E:
Lotnicze Pogotowie Lotnicze? :-|

oczywiście Ratunkowe...
Cytować
0 #1 E 2017-11-05 14:02
Lotnicze Pogotowie Lotnicze? :-|
Cytować

Dodaj komentarz

Zasady są częścią składową polityki prywatności: https://www.eoborniki.pl/home/polityka-prywatnoci.html. Treści użytkownika serwisu eoborniki zwanego Autorem komentarza - zamieszczane, prezentowane, przechowywane i udostępniane są w serwisie eoborniki.pl w imieniu własnym Autora komentarza, na jego rzecz i na jego odpowiedzialność. Autor komentarza zamieszcza treści dobrowolnie i nie domaga się za to zapłaty.
Dane gromadzone w serwisie to: adres IP, adres email, nazwa autora komentarza. Usuniecie komentarza oraz wszystkich danych możliwe jest po przesłaniu maila z adresu wprowadzonego w trakcie przesłania wpisu na adres kontakt@eoborniki.pl.
Eoborniki.pl nie ponosi odpowiedzialności za zawartość treści zamieszczonych, publikowanych, przechowywanych i udostępnianych przez Autora komentarza na stronach serwisu. Eoborniki.pl zastrzega sobie prawo do usunięcia, zmiany wpisów uznanych za obraźliwe, niezgodne z prawem lub inne według uznania.
Przesłanie komentarza jest jednoznaczne z potwierdzeniem przeczytania i akceptacją niniejszych zasad.
W wypadku zauważenia naruszenia Zasad oraz innych uwag prosimy o zgłoszenie na adres kontakt@eoborniki.pl.


Kod antyspamowy
Odśwież