Mobilne Centrum Monitoringu dziś ponownie w akcji!

Mobilne Centrum Monitoringu ponownie w akcji

Mobilne Centrum Monitoringu ponownie pojawiło się w czwartek na skrzyżowaniu ulic Kopernika i 11 Listopada w Obornikach.

W środę akcja policji zakończyła się 30 mandatami. Głównie wystawiano je za wjazd na skrzyżowanie bez gwarancji zjazdu z niego. To główna przyczyna korkowania się tej krzyżówki.

Nasi czytelnicy w komentarzach zamieścili wiele uwag i sugestii. Przekazaliśmy je już do Urzędu Miejskiego w Obornikach.

Akcja policji najprawdopodobniej będzie kontynuowana jeszcze w piątek.

Dodaj komentarz

Zasady są częścią składową polityki prywatności: https://www.eoborniki.pl/home/polityka-prywatnoci.html. Treści użytkownika serwisu eoborniki zwanego Autorem komentarza - zamieszczane, prezentowane, przechowywane i udostępniane są w serwisie eoborniki.pl w imieniu własnym Autora komentarza, na jego rzecz i na jego odpowiedzialność. Autor komentarza zamieszcza treści dobrowolnie i nie domaga się za to zapłaty.
Dane gromadzone w serwisie to: adres IP, adres email, nazwa autora komentarza. Usuniecie komentarza oraz wszystkich danych możliwe jest po przesłaniu maila z adresu wprowadzonego w trakcie przesłania wpisu na adres kontakt@eoborniki.pl.
Eoborniki.pl nie ponosi odpowiedzialności za zawartość treści zamieszczonych, publikowanych, przechowywanych i udostępnianych przez Autora komentarza na stronach serwisu. Eoborniki.pl zastrzega sobie prawo do usunięcia, zmiany wpisów uznanych za obraźliwe, niezgodne z prawem lub inne według uznania.
Przesłanie komentarza jest jednoznaczne z potwierdzeniem przeczytania i akceptacją niniejszych zasad.
W wypadku zauważenia naruszenia Zasad oraz innych uwag prosimy o zgłoszenie na adres kontakt@eoborniki.pl.


Kod antyspamowy
Odśwież