Poranna kolizja w Rogoźnie

Poranna kolizja w Rogoznie

Do kolizji z udziałem busa i auta osobowego doszło w godzinach rannych w Rogoźnie.

W środę we wczesnych godzinach rannych na ul. Wągrowieckiej w Rogoźnie doszło do kolizji z udziałem busa i auta osobowego. Kierujący tym pierwszym pojazdem dokonywał manewru wyprzedzania. Niestety nie zdążył zjechać na swój pas. Doprowadził do zderzenia z nadjeżdżającym z naprzeciwka alfa romeo. Obrażeń doznał kierowca auta osobowego. Przewieziono go do szpitala na badania.

Zdarzenie zakwalifikowano jako kolizję. Kierowca busa otrzymał mandat karny.

Dodaj komentarz

Zasady są częścią składową polityki prywatności: https://www.eoborniki.pl/home/polityka-prywatnoci.html. Treści użytkownika serwisu eoborniki zwanego Autorem komentarza - zamieszczane, prezentowane, przechowywane i udostępniane są w serwisie eoborniki.pl w imieniu własnym Autora komentarza, na jego rzecz i na jego odpowiedzialność. Autor komentarza zamieszcza treści dobrowolnie i nie domaga się za to zapłaty.
Dane gromadzone w serwisie to: adres IP, adres email, nazwa autora komentarza. Usuniecie komentarza oraz wszystkich danych możliwe jest po przesłaniu maila z adresu wprowadzonego w trakcie przesłania wpisu na adres kontakt@eoborniki.pl.
Eoborniki.pl nie ponosi odpowiedzialności za zawartość treści zamieszczonych, publikowanych, przechowywanych i udostępnianych przez Autora komentarza na stronach serwisu. Eoborniki.pl zastrzega sobie prawo do usunięcia, zmiany wpisów uznanych za obraźliwe, niezgodne z prawem lub inne według uznania.
Przesłanie komentarza jest jednoznaczne z potwierdzeniem przeczytania i akceptacją niniejszych zasad.
W wypadku zauważenia naruszenia Zasad oraz innych uwag prosimy o zgłoszenie na adres kontakt@eoborniki.pl.


Kod antyspamowy
Odśwież