Kolizja z udziałem 2 aut osobowych na Lipowej w Obornikach

Kolizja aut osobowych na ul. Lipowej w Obornikach

We wtorek na ul. Lipowej w Obornikach doszło do kolizji z udziałem 2 aut osobowych.

W dniu 26.09.2017 br. Do Komendy Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej wpłynęło zgłoszenie o zderzeniu dwóch aut osobowych. Po dojeździe na miejsce zdarzenia KDR stwierdził, że na ulicy Lipowej doszło do zderzenia dwóch aut marki Peugeot i Volkswagen. Osoby poszkodowane same opuściły pojazdy przed przybyciem JOP.

Działania zastępów PSP polegały na zabezpieczeniu miejsca zdarzenia, udzieleniu wsparcia psychicznego osobom poszkodowanym, odłączeniu akumulatorów z rozbitych aut oraz usunięciu drobnych elementów karoserii. Na miejscu obecny był również patrol policji.

Dodaj komentarz

Zasady są częścią składową polityki prywatności: https://www.eoborniki.pl/home/polityka-prywatnoci.html. Treści użytkownika serwisu eoborniki zwanego Autorem komentarza - zamieszczane, prezentowane, przechowywane i udostępniane są w serwisie eoborniki.pl w imieniu własnym Autora komentarza, na jego rzecz i na jego odpowiedzialność. Autor komentarza zamieszcza treści dobrowolnie i nie domaga się za to zapłaty.
Dane gromadzone w serwisie to: adres IP, adres email, nazwa autora komentarza. Usuniecie komentarza oraz wszystkich danych możliwe jest po przesłaniu maila z adresu wprowadzonego w trakcie przesłania wpisu na adres kontakt@eoborniki.pl.
Eoborniki.pl nie ponosi odpowiedzialności za zawartość treści zamieszczonych, publikowanych, przechowywanych i udostępnianych przez Autora komentarza na stronach serwisu. Eoborniki.pl zastrzega sobie prawo do usunięcia, zmiany wpisów uznanych za obraźliwe, niezgodne z prawem lub inne według uznania.
Przesłanie komentarza jest jednoznaczne z potwierdzeniem przeczytania i akceptacją niniejszych zasad.
W wypadku zauważenia naruszenia Zasad oraz innych uwag prosimy o zgłoszenie na adres kontakt@eoborniki.pl.


Kod antyspamowy
Odśwież