Wypadek w Chludowie. 4 osoby ranne

Wypadek w Chludowie. 4 osoby ranne

4 osoby ranne zostały w wypadku, który miał miejsce w Chludowie.

Na chwilę obecną nie są znane przyczyny zdarzenia. Jak nas poinformował  Rzecznik Prasowy Komendanta Wojewódzkiego Policji w Poznaniu mł. insp. Andrzej Borowiak są świadkowie tego karambolu. Zapewne pozwoli to dokładnie ustalić przyyczynę wypadku. Wg niepotwierdzonych informacji, jedno z aut wyjeżdżało z drogi podporządkowanej.

Jedna z poszkodowanych osób w stanie ciężkim trafiła do szpitala. Wg informacji uzyskanych od Rzecznika lekarze dośc pozytywnie oceniają rokowania co do powrotu tej osoby do zdrowia.

Dodaj komentarz

Zasady są częścią składową polityki prywatności: https://www.eoborniki.pl/home/polityka-prywatnoci.html. Treści użytkownika serwisu eoborniki zwanego Autorem komentarza - zamieszczane, prezentowane, przechowywane i udostępniane są w serwisie eoborniki.pl w imieniu własnym Autora komentarza, na jego rzecz i na jego odpowiedzialność. Autor komentarza zamieszcza treści dobrowolnie i nie domaga się za to zapłaty.
Dane gromadzone w serwisie to: adres IP, adres email, nazwa autora komentarza. Usuniecie komentarza oraz wszystkich danych możliwe jest po przesłaniu maila z adresu wprowadzonego w trakcie przesłania wpisu na adres kontakt@eoborniki.pl.
Eoborniki.pl nie ponosi odpowiedzialności za zawartość treści zamieszczonych, publikowanych, przechowywanych i udostępnianych przez Autora komentarza na stronach serwisu. Eoborniki.pl zastrzega sobie prawo do usunięcia, zmiany wpisów uznanych za obraźliwe, niezgodne z prawem lub inne według uznania.
Przesłanie komentarza jest jednoznaczne z potwierdzeniem przeczytania i akceptacją niniejszych zasad.
W wypadku zauważenia naruszenia Zasad oraz innych uwag prosimy o zgłoszenie na adres kontakt@eoborniki.pl.


Kod antyspamowy
Odśwież