Policja oficjalnie o wypadku w Dąbrówce Leśnej

Policja oficjalnie o wypadku w Dąbrówce Leśnej

Oborniccy policjanci pod nadzorem prokuratury ustalają przyczyny tragicznego wypadku drogowego, do którego doszło w miejscowości Dąbrówka Leśna.

Osobowy VW Passat zderzył się czołowo z jadącym z przeciwka tirem. Na miejscu mimo godzinnej reanimacji śmierć poniósł 18 letni mieszkaniec Czarnkowa kierujący VW Passat. Droga w tym miejscu była zablokowana przez kilka godzin.

W dniu dzisiejszym. około godz. 08:00 dyżurny Komendy Powiatowej Policji w Obornikach otrzymał zgłoszenie o wypadku drogowym, do którego doszło na drodze wojewódzkiej nr 178 w miejscowości Dąbrówka Leśna.  Jak wynika ze wstępnych ustaleń policjantów kierujący jadąc w kierunku m. Oborniki, 18 – letni mieszkaniec Czarnkowa, osobowym VW Passat z nieznanych przyczyn zjechał na przeciwległy pas ruchu doprowadzając do czołowego zderzenia z prawidłowo jadącym samochodem ciężarowym. W wyniku zdarzenia mężczyzna siedzący za kierownicą osobówki poniosła śmierć na miejscu. 41-letni kierowca samochodu ciężarowego w chwili zdarzenia był trzeźwy i nie odniósł obrażeń ciała. 

Ruch na tym odcinku drogi był zablokowany kilka godzin i prowadzony był wahadłowo. 

Okoliczności oraz przyczynę wypadku wyjaśniają oborniccy funkcjonariusze pod nadzorem Prokuratury Rejonowej w Obornikach.

Policjanci apelują do wszystkich kierowców o bezpieczną i rozważną jazdę. Bezpieczeństwo na drodze zależy od rozsądku, rozwagi, wyobraźni i naszych umiejętności. Kierowco pamiętaj masz tylko jedno życie nie zostawiaj go na drodze i nie odbieraj go innym. 

 

Dodaj komentarz

Zasady są częścią składową polityki prywatności: https://www.eoborniki.pl/home/polityka-prywatnoci.html. Treści użytkownika serwisu eoborniki zwanego Autorem komentarza - zamieszczane, prezentowane, przechowywane i udostępniane są w serwisie eoborniki.pl w imieniu własnym Autora komentarza, na jego rzecz i na jego odpowiedzialność. Autor komentarza zamieszcza treści dobrowolnie i nie domaga się za to zapłaty.
Dane gromadzone w serwisie to: adres IP, adres email, nazwa autora komentarza. Usuniecie komentarza oraz wszystkich danych możliwe jest po przesłaniu maila z adresu wprowadzonego w trakcie przesłania wpisu na adres kontakt@eoborniki.pl.
Eoborniki.pl nie ponosi odpowiedzialności za zawartość treści zamieszczonych, publikowanych, przechowywanych i udostępnianych przez Autora komentarza na stronach serwisu. Eoborniki.pl zastrzega sobie prawo do usunięcia, zmiany wpisów uznanych za obraźliwe, niezgodne z prawem lub inne według uznania.
Przesłanie komentarza jest jednoznaczne z potwierdzeniem przeczytania i akceptacją niniejszych zasad.
W wypadku zauważenia naruszenia Zasad oraz innych uwag prosimy o zgłoszenie na adres kontakt@eoborniki.pl.


Kod antyspamowy
Odśwież