Kolizja 4 aut na skrzyżowaniu Mostowej i Szamotulskiej

Kolizja 4 aut na skrzyżowaniu Mostowej i Szamotulskiej

Do kolizji z udziałem 4 aut doszło przed południem w Obornikach na skrzyżowaniu Szamotulskiej i Mostowej.

Wg ustaleń policji kierujący pojazdem osobowym wyjeżdżając z ulicy Szamotulskiej wymusił pierwszeństwo przejazdu. W następstwie tego kierujące innym pojazdem w kierunku Poznania uderzyła w tył tego pojazdu, a następnie odbijając się od niego zahaczyła o 2 inne auta.

Nie ma żadnych ofiar, nikt też nie trafił do szpitala. W chwili obecnej ruch już został przywrócony.

Zdjęcia nadesłał nam Łukasz Kujawa.

Dodaj komentarz

Zasady są częścią składową polityki prywatności: https://www.eoborniki.pl/home/polityka-prywatnoci.html. Treści użytkownika serwisu eoborniki zwanego Autorem komentarza - zamieszczane, prezentowane, przechowywane i udostępniane są w serwisie eoborniki.pl w imieniu własnym Autora komentarza, na jego rzecz i na jego odpowiedzialność. Autor komentarza zamieszcza treści dobrowolnie i nie domaga się za to zapłaty.
Dane gromadzone w serwisie to: adres IP, adres email, nazwa autora komentarza. Usuniecie komentarza oraz wszystkich danych możliwe jest po przesłaniu maila z adresu wprowadzonego w trakcie przesłania wpisu na adres kontakt@eoborniki.pl.
Eoborniki.pl nie ponosi odpowiedzialności za zawartość treści zamieszczonych, publikowanych, przechowywanych i udostępnianych przez Autora komentarza na stronach serwisu. Eoborniki.pl zastrzega sobie prawo do usunięcia, zmiany wpisów uznanych za obraźliwe, niezgodne z prawem lub inne według uznania.
Przesłanie komentarza jest jednoznaczne z potwierdzeniem przeczytania i akceptacją niniejszych zasad.
W wypadku zauważenia naruszenia Zasad oraz innych uwag prosimy o zgłoszenie na adres kontakt@eoborniki.pl.


Kod antyspamowy
Odśwież