Podtopienia prywatnych posesji oraz zalane piwnice (foto)

Podtopienia na posesjach

Poranna burza przyniosła ze sobą obfite opady deszczu, które spowodowały zalania i podtopienia.

Instytut Meteorologii i Gospodarki Wodnej ostrzegał o nadchodzącym froncie, który miał przynieść ze sobą silny wiatr i duże sumy opadów. Tak też się stało. W naszym powiecie strażacy do godz. 13.00 interweniowali 9 razy. Głównie były to podtopienia na prywatnych posesjach oraz zalane piwnice. Dodatkowo w Nienawiszczu usuwano drzewo.

Do podtopienia doszło m.in. na jednej z posesji w Bogdanowie. Zdjęcia otrzymaliśmy od Anna Alzo. 

Dodaj komentarz

Zasady są częścią składową polityki prywatności: https://www.eoborniki.pl/home/polityka-prywatnoci.html. Treści użytkownika serwisu eoborniki zwanego Autorem komentarza - zamieszczane, prezentowane, przechowywane i udostępniane są w serwisie eoborniki.pl w imieniu własnym Autora komentarza, na jego rzecz i na jego odpowiedzialność. Autor komentarza zamieszcza treści dobrowolnie i nie domaga się za to zapłaty.
Dane gromadzone w serwisie to: adres IP, adres email, nazwa autora komentarza. Usuniecie komentarza oraz wszystkich danych możliwe jest po przesłaniu maila z adresu wprowadzonego w trakcie przesłania wpisu na adres kontakt@eoborniki.pl.
Eoborniki.pl nie ponosi odpowiedzialności za zawartość treści zamieszczonych, publikowanych, przechowywanych i udostępnianych przez Autora komentarza na stronach serwisu. Eoborniki.pl zastrzega sobie prawo do usunięcia, zmiany wpisów uznanych za obraźliwe, niezgodne z prawem lub inne według uznania.
Przesłanie komentarza jest jednoznaczne z potwierdzeniem przeczytania i akceptacją niniejszych zasad.
W wypadku zauważenia naruszenia Zasad oraz innych uwag prosimy o zgłoszenie na adres kontakt@eoborniki.pl.


Kod antyspamowy
Odśwież