Szybkie ujęcie włamywacza przez obornickich policjantów

wlamywacz zlapany

Policjanci Komendy Powiatowej Policji w Obornikach zatrzymali 18-letniego mężczyznę, który dzisiaj po godzinie 2 w nocy włamał się do jednego z obornickich sklepów. Łupem sprawcy padły papierosy oraz pieniądze. Sprawca za popełnione przestępstwo odpowie przed Sądem.

Dzisiaj po godzinie 2:00 do Komendy Powiatowej Policji w Obornikach wpłynęło telefoniczne zgłoszenie o kradzieży z włamaniem do jakiej doszło w jednym z obornickich sklepów. Na miejsce skierowano patrol interwencyjny oraz grupę operacyjno – procesową. W trakcie prowadzonych czynności ustalono, iż ok. godz. 2:08 nieznany sprawca po uprzednim wybiciu szyby w drzwiach wejściowych do sklepu dostał się do jego wnętrza, skąd zabrał w celu przywłaszczenia pieniądze oraz papierosy różnych marek. Straty jakie spowodował wycenione zostały na niespełna 1 tys. złotych. 
W toku prowadzonych czynności dzięki monitoringowi obiektu ustalono sprawcę przedmiotowego zdarzenia i po godz. 6:00 podejrzewany o to 18-leteni mieszkaniec Chorzowa został zatrzymany na terenie Obornik. Jak się okazało tego samego wieczoru był on legitymowany w rejonie miejsca, w którym doszło do popełnienia przestępstwa i został rozpoznany przez funkcjonariuszy podczas przejrzenia zapisu z kamer handlowych. 

Podejrzewany trafił do policyjnego aresztu. Po wytrzeźwieniu usłyszy zarzut kradzieży z włamaniem. 

Policjanci odzyskali część skradzionych pieniędzy i kilka paczek papierosów.

 

Dodaj komentarz

Zasady są częścią składową polityki prywatności: https://www.eoborniki.pl/home/polityka-prywatnoci.html. Treści użytkownika serwisu eoborniki zwanego Autorem komentarza - zamieszczane, prezentowane, przechowywane i udostępniane są w serwisie eoborniki.pl w imieniu własnym Autora komentarza, na jego rzecz i na jego odpowiedzialność. Autor komentarza zamieszcza treści dobrowolnie i nie domaga się za to zapłaty.
Dane gromadzone w serwisie to: adres IP, adres email, nazwa autora komentarza. Usuniecie komentarza oraz wszystkich danych możliwe jest po przesłaniu maila z adresu wprowadzonego w trakcie przesłania wpisu na adres kontakt@eoborniki.pl.
Eoborniki.pl nie ponosi odpowiedzialności za zawartość treści zamieszczonych, publikowanych, przechowywanych i udostępnianych przez Autora komentarza na stronach serwisu. Eoborniki.pl zastrzega sobie prawo do usunięcia, zmiany wpisów uznanych za obraźliwe, niezgodne z prawem lub inne według uznania.
Przesłanie komentarza jest jednoznaczne z potwierdzeniem przeczytania i akceptacją niniejszych zasad.
W wypadku zauważenia naruszenia Zasad oraz innych uwag prosimy o zgłoszenie na adres kontakt@eoborniki.pl.


Kod antyspamowy
Odśwież