Rondo w Kowanówku przejezdne od 11:45

Nieczystosci na rondzie w Kowanowku

O godz. 11:45 zakończono czynności związane z oczyszczaniem ronda w Kowanówku po wylaniu się nieczystości na DK11.

Jak informuje Komenda Powiatowa Policji w Obornikach dzisiaj po godzinie 6 na rondzie im. Rotmistrza Pileckiego na drodze Krajowej nr 11 w Obornikach doszło do rozszczelnienia skrzyni załadunkowej pojazdu ciężarowego firmy zajmującej się utylizacją odpadów poubojowych.

Przez kilka godzina odbywał sie ruch wahadłowy. Spowodowała to spore utrudnienia. Korek w stronę Poznania kończył się w okolicy Parkowa.

 

Dodaj komentarz

Zasady są częścią składową polityki prywatności: https://www.eoborniki.pl/home/polityka-prywatnoci.html. Treści użytkownika serwisu eoborniki zwanego Autorem komentarza - zamieszczane, prezentowane, przechowywane i udostępniane są w serwisie eoborniki.pl w imieniu własnym Autora komentarza, na jego rzecz i na jego odpowiedzialność. Autor komentarza zamieszcza treści dobrowolnie i nie domaga się za to zapłaty.
Dane gromadzone w serwisie to: adres IP, adres email, nazwa autora komentarza. Usuniecie komentarza oraz wszystkich danych możliwe jest po przesłaniu maila z adresu wprowadzonego w trakcie przesłania wpisu na adres kontakt@eoborniki.pl.
Eoborniki.pl nie ponosi odpowiedzialności za zawartość treści zamieszczonych, publikowanych, przechowywanych i udostępnianych przez Autora komentarza na stronach serwisu. Eoborniki.pl zastrzega sobie prawo do usunięcia, zmiany wpisów uznanych za obraźliwe, niezgodne z prawem lub inne według uznania.
Przesłanie komentarza jest jednoznaczne z potwierdzeniem przeczytania i akceptacją niniejszych zasad.
W wypadku zauważenia naruszenia Zasad oraz innych uwag prosimy o zgłoszenie na adres kontakt@eoborniki.pl.


Kod antyspamowy
Odśwież