Trwa Tydzień Pomocy Ofiarom Przestępstw

Tydzien pomocy osobom pokrzywdzonymOborniccy policjanci aktywnie włączają się w organizację Tygodnia Pomocy Ofiarom Przestępstw.

W dniach od 20 lutego do 26 lutego 2017 r. mieszkańcy naszego powiatu będą mogli uzyskać informacje, praktyczne porady oraz dowiedzieć się o prawach przysługujących osobom pokrzywdzonym przestępstwem.

Celem akcji jest przede wszystkim podniesienie świadomości oraz poinformowanie społeczeństwa o uprawnieniach, jakie przysługują osobom pokrzywdzonym. Działania policjantów mają charakter edukacyjny w zakresie zwrócenia szczególnej uwagi na potrzeby i prawa osób pokrzywdzonych przestępstwem.
Policjanci Wydziału Kryminalnego Komendy Powiatowej w Obornikach będą udzielać informacji w tym zakresie w ramach pełnionych dyżurów w siedzibie Komendy przy ul. Piłsudskiego 54.

 

Dodaj komentarz

Zasady są częścią składową polityki prywatności: https://www.eoborniki.pl/home/polityka-prywatnoci.html. Treści użytkownika serwisu eoborniki zwanego Autorem komentarza - zamieszczane, prezentowane, przechowywane i udostępniane są w serwisie eoborniki.pl w imieniu własnym Autora komentarza, na jego rzecz i na jego odpowiedzialność. Autor komentarza zamieszcza treści dobrowolnie i nie domaga się za to zapłaty.
Dane gromadzone w serwisie to: adres IP, adres email, nazwa autora komentarza. Usuniecie komentarza oraz wszystkich danych możliwe jest po przesłaniu maila z adresu wprowadzonego w trakcie przesłania wpisu na adres kontakt@eoborniki.pl.
Eoborniki.pl nie ponosi odpowiedzialności za zawartość treści zamieszczonych, publikowanych, przechowywanych i udostępnianych przez Autora komentarza na stronach serwisu. Eoborniki.pl zastrzega sobie prawo do usunięcia, zmiany wpisów uznanych za obraźliwe, niezgodne z prawem lub inne według uznania.
Przesłanie komentarza jest jednoznaczne z potwierdzeniem przeczytania i akceptacją niniejszych zasad.
W wypadku zauważenia naruszenia Zasad oraz innych uwag prosimy o zgłoszenie na adres kontakt@eoborniki.pl.


Kod antyspamowy
Odśwież