Potrącił na obornickim Rynku 2 osoby

policj oborniki3 lutego w godzinach wieczornych w Obornikach na ul. Rynek doszło do potrącenia dwóch osób. Zdarzenie miało miejsce na przejściu dla pieszych przy ul. Piłsudskiego. W wyniku zdarzenia jedna osoba trafiła do szpitala.

 

3 lutego o godz. 18:41 funkcjonariusze obornickiej drogówki udali się na ul. Rynek w Obornikach w związku ze zgłoszenie o potrąceniu dwóch osób na przejściu dla pieszych. Przybyli na miejsce policjanci w rozmowie z uczestnikami i świadkami zdarzenia ustalili, że dwoje pieszych, to jest kobieta w wieku 32 lat i mężczyzna w wieku 33 lat  będąc już na przejściu dla pieszych zostali potrąceni przez pojazd marki Renault kierowany przez 60 letniego mieszkańca Wałcza.

W wyniku zdarzenia mężczyzna doznał niegroźnych obrażeń lewej nogi, natomiast kobieta z urazem głowy została przetransportowano do szpitala i zostawiona na obserwację. Kierowca w rozmowie z policjantami oświadczył, iż nie zauważył będących na przejściu osób jednak poczuwa się do odpowiedzialności za spowodowanie powyższego zdarzenia. Za stworzenie zagrożenia bezpieczeństwa w ruchu drogowym kierowcy zatrzymano prawo jazdy. Wszyscy uczestnicy w chwili zdarzenia trzeźwi.

Dodaj komentarz

Zasady są częścią składową polityki prywatności: https://www.eoborniki.pl/home/polityka-prywatnoci.html. Treści użytkownika serwisu eoborniki zwanego Autorem komentarza - zamieszczane, prezentowane, przechowywane i udostępniane są w serwisie eoborniki.pl w imieniu własnym Autora komentarza, na jego rzecz i na jego odpowiedzialność. Autor komentarza zamieszcza treści dobrowolnie i nie domaga się za to zapłaty.
Dane gromadzone w serwisie to: adres IP, adres email, nazwa autora komentarza. Usuniecie komentarza oraz wszystkich danych możliwe jest po przesłaniu maila z adresu wprowadzonego w trakcie przesłania wpisu na adres kontakt@eoborniki.pl.
Eoborniki.pl nie ponosi odpowiedzialności za zawartość treści zamieszczonych, publikowanych, przechowywanych i udostępnianych przez Autora komentarza na stronach serwisu. Eoborniki.pl zastrzega sobie prawo do usunięcia, zmiany wpisów uznanych za obraźliwe, niezgodne z prawem lub inne według uznania.
Przesłanie komentarza jest jednoznaczne z potwierdzeniem przeczytania i akceptacją niniejszych zasad.
W wypadku zauważenia naruszenia Zasad oraz innych uwag prosimy o zgłoszenie na adres kontakt@eoborniki.pl.


Kod antyspamowy
Odśwież