Jeśli poznajesz go zawiadom policję!

Zniszczyl grob na cmenatrzu w Ludomach

Wydział Kryminalny Komendy Powiatowej Policji w Obornikach prowadzi postępowanie w sprawie uszkodzenia nagrobku na cmentarzu parafialnym w Ludomach. Zainstalowana kamera zarejestrowała wizerunek sprawcy.

Do zdarzenia doszło pod koniec czerwca bieżącego roku na cmentarzu parafialnym w miejscowości Ludomy. Przedstawiony w materiale mężczyzna uszkodził napisy nagrobkowe wykorzystując w tym celu farbę w sprayu oraz zbił szklaną oprawkę zdjęcia osoby złożonej w grobie.

Każdy, kto rozpoznaje osobę lub posiada informacje o miejscu jego pobytu proszony jest o kontakt osobisty lub telefoniczny z Wydziałem Kryminalnym Komendy Powiatowej Policji w Obornikach.

Informacje można przekazać dzwoniąc pod numer: 612975274, nr alarmowy 997 lub 112 albo w formie elektronicznej pisząc na adres poczty: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 

Dodaj komentarz

Zasady są częścią składową polityki prywatności: https://www.eoborniki.pl/home/polityka-prywatnoci.html. Treści użytkownika serwisu eoborniki zwanego Autorem komentarza - zamieszczane, prezentowane, przechowywane i udostępniane są w serwisie eoborniki.pl w imieniu własnym Autora komentarza, na jego rzecz i na jego odpowiedzialność. Autor komentarza zamieszcza treści dobrowolnie i nie domaga się za to zapłaty.
Dane gromadzone w serwisie to: adres IP, adres email, nazwa autora komentarza. Usuniecie komentarza oraz wszystkich danych możliwe jest po przesłaniu maila z adresu wprowadzonego w trakcie przesłania wpisu na adres kontakt@eoborniki.pl.
Eoborniki.pl nie ponosi odpowiedzialności za zawartość treści zamieszczonych, publikowanych, przechowywanych i udostępnianych przez Autora komentarza na stronach serwisu. Eoborniki.pl zastrzega sobie prawo do usunięcia, zmiany wpisów uznanych za obraźliwe, niezgodne z prawem lub inne według uznania.
Przesłanie komentarza jest jednoznaczne z potwierdzeniem przeczytania i akceptacją niniejszych zasad.
W wypadku zauważenia naruszenia Zasad oraz innych uwag prosimy o zgłoszenie na adres kontakt@eoborniki.pl.


Kod antyspamowy
Odśwież