Skip to main content

Wypadek w Tarnowie Rogozińskim

| MP | Bezpieczeństwo

Na przejeździe kolejowym drogi DK 11 i linii Poznań-Piła doszło do wypadku drogowego.

Do wypadku doszło około godziny 15:00. Na łuku drogi DK-11 kierowca stracił panowanie nad pojazdem i uderzył w jadący na przeciwległym pasie pojazd. Łuk drogi na którym doszło do zderzenia znajduje się bezpośrednio przy przejeździe kolejowym. Siła uderzenia była na tyle duża, że jeden z samochodów zablokował przejazd. Kierowcę jednego z pojazdów odwieziono do szpitala w Chodzieży, na tą chwile nie ma informacji w jakim jest stanie (źródło infomacji rzecznik prasowy KPP Oborniki).

Ruch pociągów został zablokowany, o czym pisaliśmy wcześniej. Cały czas trwają czynności wykonywane przez Policję. DK 11 oraz linia kolejowa Poznań – Piła nadal są zablokowane (stan na godzinę 17:30).

Zdjęcia wykonane przez KSRG OSP Gościejewo

 

tarnowo1

tarnowo2

Tydzień Pomocy Osobom Pokrzywdzonym Przestępstwem - bezpłatne porady prawne, psychologiczne i społeczne

Tydzień Pomocy Osobom Pokrzywdzonym Przestępstwem, to akcja koordynowana przez Ministerstwo Sprawiedliwości. Działania związane są z ustanowieniem dnia 22 lutego Dniem Ofiar Przestępstw.

Rogoźno. Wtargnęli do sklepu z przedmiotem przypominającym broń palną dokonując kradzieży pieniędzy

W poniedziałek 12 lutego br., rogozińscy kryminalni zatrzymali trzech podejrzanych mężczyzn o dokonanie rozboju, do którego doszło w sklepie spożywczym na terenie Rogoźna. Mężczyźni grożąc ekspedientce przedmiotem przypominającą broń zrabowali pieniądze z kasetki.

Wyciek gazu w Kowanówku bez poszkodowanych

Niedzielny wyciek gazu i w jego następstwie pożar zakończył się bez poszkodowanych.

Rogoźnianin ruszył z pomocą pieszemu i wezwał służby ratunkowe

Rogoźnianin pomógł wydostać się z rowu z wodą pieszemu, a następnie wezwał służby ratunkowe. Informację przekazała Komenda Powiatowa Policji w Obornikach.

Lewitujący robot pomoże walczyć z pożarami w trudno dostępnych miejscach

Dragon Firefighter, opracowywany przez japońskich naukowców robot gaśniczy, dzięki innowacyjnym rozwiązaniom poprawi skuteczność gaszenia pożarów i bezpieczeństwo strażaków podczas akcji. Robot będzie się unosił nad ziemią dzięki strumieniom wody pod wysokim ciśnieniem i skieruje je bezpośrednio ...

Poszukiwali 40-latka. Znaleźli go wraz z narkotykami

Oborniccy policjanci zatrzymali 40-latka. Mężczyzna poszukiwany był na podstawie decyzji wydanej przez prokuraturę w celu ustalenia miejsca pobytu. Mundurowi w trakcie wykonywanych czynności ujawnili u niego narkotyki. Za ich posiadanie grozi mu kara do 10 lat pozbawienia wolności.

Mandat 2000 zł i 3 miesiąca bez prawa jazdy

Utraciła prawa jazdy na 3 miesiące i zapłaci 2000 zł mandatu. To efekt przekroczenie dozwolonej prędkości w terenie zabudowanym o 61 km/h.