fbpx

Apel o pomoc dla rodziny z Budziszewka!

 Fot. OSP w Budziszewku

W nocy z 18 na 19.11.2022 wybuchł pożar budynku mieszkalnego w miejscowości Budziszewko. Osoby zamieszkujące dom straciły cały dorobek życia!

Ok. godz. 01:00 w rogozińskim Budziszewku doszło do pożaru budynku mieszkalnego. Ogień zniszczył cały dorobek zycia zamieszkijącej spalony budynek. W akcji ratowniczej brały udział zastępy z PSP Oborniki, OSP Parkowo, OSP Budziszewko, OSP Rogoźno, OSP Bolechowo oraz druhowie z Murowanej Gośliny. 

Żadna osoba nie odniosła obrażeń. Policja bada przyczyny zdarzenia.

Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej w Rogoźnie zwraca się z apelem o pomoc. 

 W związku z tragicznymi wydarzeniami dzisiejszej nocy (pożar domu w Budziszewku) zwracamy się do Państwa o pomoc dla poszkodowanej rodziny. Osoby zamieszkujące dom straciły cały dorobek życia. Na chwilę obecną najbardziej potrzebna jest odzież, obuwie, kurtki, przybory szkolne oraz plecaki. Jest to rodzina 6 osobowa w tym czworo dzieci: chłopiec lat 9, dziewczynka lat 8 oraz bliźnięta chłopiec i dziewczynka lat 4. Dla rodziców potrzebna jest odzież w rozmiarze kobieta M/L, mężczyzna M.

Wszystkie ww. rzeczy będzie można dostarczyć do GOPS w Rogoźnie od poniedziałku 21.11.2022 roku od godziny 8:00. Więcej informacji można uzyskać pod nr telefonu 785-009-441 w godzinach funkcjonowania Ośrodka.