fbpx

Rogoźno. Policja prosi o pomoc.

Policjanci z Komendy Powiatowej Policji w Obornikach prowadzący dochodzenie ws. kradzieży proszą o pomoc w rozpoznaniu sprawców.

Na profilu społecznościowym KPP w Obornikach opublikowano materiał filmowy z filmami pochodzącymi z monitoringu. Dochodzenie w sprawie kradzieży artykułów alkoholowych i innych prowadzą funkcjonariusze z Komisariatu Policji w Rogoźnie. Do zdarzeń doszło w dniach 21 listopada 2021 r., 02 grudnia 2021r. oraz 21 grudnia 2021r. w dyskoncie "Biedronka" w Rogoźnie przy ulicy Piłsudskiego.

Opis zadaszenia opublikowany na profilu społecznościowym KPP w Obornikach:

„Sprawcy weszli do sklepu, wykorzystali moment nieuwagi pracowników i zabrali artykuły alkoholowe po czym opuścili sklep. Kamery monitoringu sklepu zarejestrowały wizerunek mężczyzn , którzy mają związek z zaistniałym zdarzeniem.”

Policja prosi o kontakt:

„Wszystkich, którzy rozpoznają mężczyzn na zdjęciach/filmie lub posiadają wiedzę na temat przedmiotowych zdarzeń, prosimy o kontakt z policjantami Komisariatu Policji w Rogoźnie lub Komendy Powiatowej Policji w Obornikach pod numerem telefonu: 47 77 24 211 / 47 77 24 200 lub mailowo Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. lub też innej jednostki Policji.”