fbpx

Ojciec zaatakował nożem syna

Rogozińscy policjanci zatrzymali 60-latka, który zaatakował syna nożem. Podejrzany w trakcie kłótni z synem ranił go nożem w brzuch. Za zarzucane przestępstwo podejrzanemu grozi kara do 2 lat pozbawienia wolności.
9 maja br. w godzinach wieczornych policjanci otrzymali zgłoszenie, że w jednym z mieszkań na terenie Rogoźna doszło do ugodzenia nożem 32-latka przez ojca. Natychmiast na miejsce zostały skierowane policyjne patrole oraz karetka pogotowia ratunkowego. W mieszkaniu mundurowi zastali 32-latka, który miał ranę kłutą w okolicy brzucha. Poszkodowany został przetransportowany do Szpitala Powiatowego w Wągrowcu. Funkcjonariusze zabezpieczyli miejsce zdarzenia do czasu przyjazdu grupy dochodzeniowo-śledczej i technika kryminalistyki.

Sprawca został zatrzymany i osadzony w policyjnym areszcie.

Jak ustalili kryminalni do zdarzenia doszło podczas awantury pomiędzy ojcem a synem, który kopnął stojący czajnik z wodą.

Następnego dnia 60-latek został doprowadzony do Prokuratury Rejonowej w Obornikach, gdzie usłyszał zarzut spowodowania obrażeń naruszających czynności narządu ciała na okres poniżej 7 dni . Ponadto wobec podejrzanego zastosowano dozór policyjny i opuszczenie lokalu mieszkalnego.

Za zarzucane przestępstwo podejrzanemu grozi kara do 2 lat pozbawienia wolności.

Źródło: KPP Oborniki