Odprawa roczna obornickich policjantów

Dzisiaj w sali Sesyjnej Starostwa Powiatowego w Obornikach odbyła się odprawa roczna podsumowująca stan bezpieczeństwa na terenie powiatu oraz efekty pracy funkcjonariuszy w minionym roku. Określono również priorytety działań policjantów na bieżący rok. W uroczystościach uczestniczył Zastępca Komendanta Wojewódzkiego Policji w Poznaniu insp. Konrad Chmielewski.

W poniedziałek 20 stycznia br. w sali sesyjnej Starostwa Powiatowego w Obornikach odbyła się odprawa roczna z udziałem Zastępcy Komendanta Wojewódzkiego Policji w Poznaniu insp. Konrada Chmielewskiego.

W spotkaniu poza policjantami i pracownikami cywilnymi obornickiej Policji uczestniczyli także zaproszeni goście: Starosta Obornicki Zofia Kotecka, Zastępca Burmistrza Obornik Piotr Woszczyk, Wójt Gminy Ryczywół Henryk Szrama, Komendant Powiatowy Państwowej Straży Pożarnej w Obornikach kpt. mgr inż. Krzysztof  Pertman, Nadleśniczy Nadleśnictwa Oborniki Jacek Szczepanik.

Jako pierwszy głos zabrał Pierwszy Zastępca Komendanta Powiatowego Policji w Obornikach podinsp. Waldemar Dobrychłop, który omówił osiągnięte wskaźniki dot. przestępczości na terenie powiatu obornickiego. Następnie głos zabrał Komendant Powiatowy Policji w Obornikach insp. Wojciech Spychała, który przedstawił wyniki osiągnięte przez Komendę Powiatową Policji w Obornikach w 2019 roku w zakresie prewencji i ruchu drogowego. W swoim wystąpieniu szef obornickich policjantów wskazał także plany na rok bieżący.

Podczas podsumowania tegorocznej odprawy przedstawiciel Komendy Wojewódzkiej Policji w Poznaniu insp. Konrad Chmielewski podziękował wszystkim służbom i instytucjom współpracującym z Policją oraz funkcjonariuszom i pracownikom cywilnym za zaangażowanie i wysiłek, jaki włożyli w pracę w 2019 roku. Zastępca Komendanta Wojewódzkiego Policji w Poznaniu w swoim wystąpieniu wskazał obszary jakie powinny stanowić priorytet w pracy obornickiej jednostki w 2020 roku.

 

Zaproszeni goście w swoich przemówieniach podziękowali policjantom za pracę a także złożyli życzenia dalszej owocnej współpracy.

 

 

Dodaj komentarz

Zasady są częścią składową polityki prywatności: https://www.eoborniki.pl/home/polityka-prywatnoci.html. Treści użytkownika serwisu eoborniki zwanego Autorem komentarza - zamieszczane, prezentowane, przechowywane i udostępniane są w serwisie eoborniki.pl w imieniu własnym Autora komentarza, na jego rzecz i na jego odpowiedzialność. Autor komentarza zamieszcza treści dobrowolnie i nie domaga się za to zapłaty.
Dane gromadzone w serwisie to: adres IP, adres email, nazwa autora komentarza. Usuniecie komentarza oraz wszystkich danych możliwe jest po przesłaniu maila z adresu wprowadzonego w trakcie przesłania wpisu na adres kontakt@eoborniki.pl.
Eoborniki.pl nie ponosi odpowiedzialności za zawartość treści zamieszczonych, publikowanych, przechowywanych i udostępnianych przez Autora komentarza na stronach serwisu. Eoborniki.pl zastrzega sobie prawo do usunięcia, zmiany wpisów uznanych za obraźliwe, niezgodne z prawem lub inne według uznania.
Przesłanie komentarza jest jednoznaczne z potwierdzeniem przeczytania i akceptacją niniejszych zasad.
W wypadku zauważenia naruszenia Zasad oraz innych uwag prosimy o zgłoszenie na adres kontakt@eoborniki.pl.


Kod antyspamowy
Odśwież