4 poszkodowanych pod Lipą! Stan jednej ciężki

Dwa auta osobowe zderzyły się na drodze wojewódzkiej nr 178 w godzinach popołudniowych.

 

Do dyżurnego KP PSP Oborniki wpłynęło zawiadomienie o wypadku o godz. 14:53. Na prostym odcinku drogi wojewódzkiej zderzyły się dwa auta osobowe (przy szlabanie). Poszkodowane zostały 4 osoby. Urazu kończyn doznało dziecko w wieku 9 lat.

Jedna z poszkodowanych osób jest w bardzo ciężkim stanie. Zadysponowano do pomocy LPR. Zabezpieczniem miejsca zdarzenia zajmują się: JRG Oborniki oraz OSP Lipa i OSP Ludomy.

Jedźcie ostrożnie!

 

Dodaj komentarz

Zasady są częścią składową polityki prywatności: https://www.eoborniki.pl/home/polityka-prywatnoci.html. Treści użytkownika serwisu eoborniki zwanego Autorem komentarza - zamieszczane, prezentowane, przechowywane i udostępniane są w serwisie eoborniki.pl w imieniu własnym Autora komentarza, na jego rzecz i na jego odpowiedzialność. Autor komentarza zamieszcza treści dobrowolnie i nie domaga się za to zapłaty.
Dane gromadzone w serwisie to: adres IP, adres email, nazwa autora komentarza. Usuniecie komentarza oraz wszystkich danych możliwe jest po przesłaniu maila z adresu wprowadzonego w trakcie przesłania wpisu na adres kontakt@eoborniki.pl.
Eoborniki.pl nie ponosi odpowiedzialności za zawartość treści zamieszczonych, publikowanych, przechowywanych i udostępnianych przez Autora komentarza na stronach serwisu. Eoborniki.pl zastrzega sobie prawo do usunięcia, zmiany wpisów uznanych za obraźliwe, niezgodne z prawem lub inne według uznania.
Przesłanie komentarza jest jednoznaczne z potwierdzeniem przeczytania i akceptacją niniejszych zasad.
W wypadku zauważenia naruszenia Zasad oraz innych uwag prosimy o zgłoszenie na adres kontakt@eoborniki.pl.

Kod antyspamowy
Odśwież