Połamane żebra pieszego

W środowy wieczór pieszy wpadł pod nadjeżdżający samochód.

Zdarzenie miało miejsce w Obornikach na ul. Obrzyckiej ok. godz. 17:25. 69-latek kierujący renault zderzył się z pieszym. W wyniku zdarzenia 54-letni mężczyzna został odwieziony do szpitala. Stwierdzono u niego połamane żebra. Poszkodowany wypisał się ze szpitala na własne żądanie.

Policja prowadzi działania wyjaśniające zdarzenie. Wg wstępnych ustaleń to mieszkaniec powiatu poznańskiego miał wtargnąć na jezdnię. Pieszy, jak i kierowca samochodu osobowego z powiatu obornickiego, byli trzeźwi. 

Dodaj komentarz

Zasady są częścią składową polityki prywatności: https://www.eoborniki.pl/home/polityka-prywatnoci.html. Treści użytkownika serwisu eoborniki zwanego Autorem komentarza - zamieszczane, prezentowane, przechowywane i udostępniane są w serwisie eoborniki.pl w imieniu własnym Autora komentarza, na jego rzecz i na jego odpowiedzialność. Autor komentarza zamieszcza treści dobrowolnie i nie domaga się za to zapłaty.
Dane gromadzone w serwisie to: adres IP, adres email, nazwa autora komentarza. Usuniecie komentarza oraz wszystkich danych możliwe jest po przesłaniu maila z adresu wprowadzonego w trakcie przesłania wpisu na adres kontakt@eoborniki.pl.
Eoborniki.pl nie ponosi odpowiedzialności za zawartość treści zamieszczonych, publikowanych, przechowywanych i udostępnianych przez Autora komentarza na stronach serwisu. Eoborniki.pl zastrzega sobie prawo do usunięcia, zmiany wpisów uznanych za obraźliwe, niezgodne z prawem lub inne według uznania.
Przesłanie komentarza jest jednoznaczne z potwierdzeniem przeczytania i akceptacją niniejszych zasad.
W wypadku zauważenia naruszenia Zasad oraz innych uwag prosimy o zgłoszenie na adres kontakt@eoborniki.pl.


Kod antyspamowy
Odśwież