Bili rekord w udzielaniu pierwszej pomocy

W środę odbyła się ogólnopolska akcja "Bicie Rekordu w Pierwszej Pomocy".

16 października Szkoła Podstawowa nr. 4 włączyła się do ogólnopolskiej akcji "Bicie Rekordu w Pierwszej Pomocy" zainicjowanej przez fundacje WOŚP, w ramach ,, Europejskiego Dnia Przywracania Czynności Serca". W akcji wzięło udział aż 340 osób. Byli to nie tylko uczniowie i nauczyciele, ale także oborniccy strażacy i policjanci, którzy ochoczo odpowiedzieli na zaproszenie placówki.

Tego samego dnia w Niepublicznej Polsko-Angielskiej Szkole Podstawowej im. Johna Deweya w Obornikach, zostały przeprowadzone ćwiczenia praktyczne z zakresu próbnej ewakuacji.

Uczestniczyło w niej 171  uczniów, 20 pracowników szkoły.

Ponadto po zakończonej próbie uczestnicy zostali poinformowani o zagrożeniach jakie mogą wystąpić w trakcie rozpoczynającego się okresu grzewczego.

Opracował : st. sekc. Piotr Burda/KP PSP Oborniki

ewakuacja skzoly

 

Dodaj komentarz

Zasady są częścią składową polityki prywatności: https://www.eoborniki.pl/home/polityka-prywatnoci.html. Treści użytkownika serwisu eoborniki zwanego Autorem komentarza - zamieszczane, prezentowane, przechowywane i udostępniane są w serwisie eoborniki.pl w imieniu własnym Autora komentarza, na jego rzecz i na jego odpowiedzialność. Autor komentarza zamieszcza treści dobrowolnie i nie domaga się za to zapłaty.
Dane gromadzone w serwisie to: adres IP, adres email, nazwa autora komentarza. Usuniecie komentarza oraz wszystkich danych możliwe jest po przesłaniu maila z adresu wprowadzonego w trakcie przesłania wpisu na adres kontakt@eoborniki.pl.
Eoborniki.pl nie ponosi odpowiedzialności za zawartość treści zamieszczonych, publikowanych, przechowywanych i udostępnianych przez Autora komentarza na stronach serwisu. Eoborniki.pl zastrzega sobie prawo do usunięcia, zmiany wpisów uznanych za obraźliwe, niezgodne z prawem lub inne według uznania.
Przesłanie komentarza jest jednoznaczne z potwierdzeniem przeczytania i akceptacją niniejszych zasad.
W wypadku zauważenia naruszenia Zasad oraz innych uwag prosimy o zgłoszenie na adres kontakt@eoborniki.pl.


Kod antyspamowy
Odśwież