Przedstawiciele OSP odebrali umowy na dofinansowanie swoich jednostek (foto)

Ochotnicy z całego powiatu obornickiego odebrali we wtorek umowy na dofinansowanie swoich jednostek.

We wtorek w sali ćwiczeń KP PSP Oborniki odbyło się spotkanie przedstawiciele Ochotniczych Straży Pożarnych z całego powiatu obornickiego. Celem jego było przekazanie umów na dofinansowanie jednostek w ramach programu 5000+. W tym wydarzeniu wzięli udział m.in. komendant KP PSP Oborniki kpt. mgr inż. Krzysztof Pertman oraz Dyrektor ARMiR w Poznaniu Michał Zieliński.

Osobne podziękowania przekazano starszej technik Adriannie Zielińskiej.

Dodaj komentarz

Zasady są częścią składową polityki prywatności: https://www.eoborniki.pl/home/polityka-prywatnoci.html. Treści użytkownika serwisu eoborniki zwanego Autorem komentarza - zamieszczane, prezentowane, przechowywane i udostępniane są w serwisie eoborniki.pl w imieniu własnym Autora komentarza, na jego rzecz i na jego odpowiedzialność. Autor komentarza zamieszcza treści dobrowolnie i nie domaga się za to zapłaty.
Dane gromadzone w serwisie to: adres IP, adres email, nazwa autora komentarza. Usuniecie komentarza oraz wszystkich danych możliwe jest po przesłaniu maila z adresu wprowadzonego w trakcie przesłania wpisu na adres kontakt@eoborniki.pl.
Eoborniki.pl nie ponosi odpowiedzialności za zawartość treści zamieszczonych, publikowanych, przechowywanych i udostępnianych przez Autora komentarza na stronach serwisu. Eoborniki.pl zastrzega sobie prawo do usunięcia, zmiany wpisów uznanych za obraźliwe, niezgodne z prawem lub inne według uznania.
Przesłanie komentarza jest jednoznaczne z potwierdzeniem przeczytania i akceptacją niniejszych zasad.
W wypadku zauważenia naruszenia Zasad oraz innych uwag prosimy o zgłoszenie na adres kontakt@eoborniki.pl.


Kod antyspamowy
Odśwież