Pijany ojciec jechał z trójką dzieci

Obywatelska postawa przyczyniła się do zatrzymania 41-latka. Mężczyzna jechał rowerem wraz z trójką dzieci po drodze wojewódzkiej W187 w miejscowości Łukowo mając ponad 2 promile alkoholu w wydychanym powietrzu.
9 sierpnia br. około godziny 12:50 dyżurny obornickiej komendy otrzymał zgłoszenie, że w miejscowości Łukowo nietrzeźwy rowerzysta jedzie z trójką dzieci po drodze. Skierowany na miejsce patrol policji potwierdził przypuszczenia 43-letniego świadka zdarzenia. Jak się okazało 41-letni mieszkaniec gminy Obornik poruszał się rowerem będąc w stanie nietrzeźwości drogą wojewódzką W 187 wraz z trójką swoich dzieci w wieku 6, 7 i  11 lat, stwarzające zagrożenie dla siebie, swoich dzieci oraz innych użytkowników drogi. Badanie na zawartość alkoholu wydychanym powietrzu wykazało ponad 2 promile. Teraz, mężczyzna odpowie za swoje zachowanie przed sądem.


Na uznanie i pochwałę zasługuje obywatelska postawa zgłaszającego, dzięki któremu nie doszło do tragedii na drodze.Policja apeluje do osób, które widzą, że jadący przed nimi kierowca wykonuje niebezpieczne manewry, podejrzewają, że może znajdować się pod wpływem alkoholu, aby poinformowały służby dzwoniąc na numer alarmowy 112. Takie zdecydowane działanie może zapobiec drogowej tragedii.

Dodaj komentarz

Zasady są częścią składową polityki prywatności: https://www.eoborniki.pl/home/polityka-prywatnoci.html. Treści użytkownika serwisu eoborniki zwanego Autorem komentarza - zamieszczane, prezentowane, przechowywane i udostępniane są w serwisie eoborniki.pl w imieniu własnym Autora komentarza, na jego rzecz i na jego odpowiedzialność. Autor komentarza zamieszcza treści dobrowolnie i nie domaga się za to zapłaty.
Dane gromadzone w serwisie to: adres IP, adres email, nazwa autora komentarza. Usuniecie komentarza oraz wszystkich danych możliwe jest po przesłaniu maila z adresu wprowadzonego w trakcie przesłania wpisu na adres kontakt@eoborniki.pl.
Eoborniki.pl nie ponosi odpowiedzialności za zawartość treści zamieszczonych, publikowanych, przechowywanych i udostępnianych przez Autora komentarza na stronach serwisu. Eoborniki.pl zastrzega sobie prawo do usunięcia, zmiany wpisów uznanych za obraźliwe, niezgodne z prawem lub inne według uznania.
Przesłanie komentarza jest jednoznaczne z potwierdzeniem przeczytania i akceptacją niniejszych zasad.
W wypadku zauważenia naruszenia Zasad oraz innych uwag prosimy o zgłoszenie na adres kontakt@eoborniki.pl.

Kod antyspamowy
Odśwież