Przejdź do głównej treści

Policja poszukuje Dawida Żukowskiego

| kpp oborniki | Bezpieczeństwo

Grodziscy policjanci nadal poszukują 5-letniego Dawida Żukowskiego, zamieszkałego w Grodzisku Mazowieckim.

W środę około 17.00 ojciec zabrał chłopca z domu i odjechał w nieznanym kierunku. Po czterech godzinach, przed 21.00, policjanci dostali zgłoszenie, że ojciec 5-latka nie żyje. Do tej pory nieznane jest natomiast miejsce pobytu dziecka. Policjanci z Grodziska Mazowieckiego nadal poszukują 5-letniego Dawida Żukowskiego.

W środę, 10.07.br., około 17.00, ojciec zabrał chłopca z domu w Grodzisku Mazowieckim i odjechał w nieznanym kierunku szarą skodą fabią o nr rejestracyjnym WGM 01K9. Z informacji zebranych przez policjantów wynika, że mężczyzna mógł poruszać się na trasie pomiędzy Grodziskiem Mazowieckim a lotniskiem Okęcie.

Po czterech godzinach, przed 21.00, policjanci otrzymali zgłoszenie, że ojciec 5-latka nie żyje. Ta tragiczna informacja została przez funkcjonariuszy potwierdzona. Do tej pory nieznane jest natomiast miejsce pobytu dziecka.
Dawid ma 110 cm wzrostu, jest szczupłej budowy ciała. Włosy jasne, zaczesane na prawo. Chłopiec był ubrany w szaroniebieską bluzę dresową, niebieskie jeansy oraz niebieskie trampki z obrazkami Zygzaka McQueena. Ojciec dziecka ubrany był w czarną kurtkę, granatowe materiałowe spodnie, beżowe buty wsuwane oraz koszulę polo z jasnym kołnierzykiem.
Zwracamy się do wszystkich osób z prośbą o pomoc w odnalezieniu dziecka. Wszelkie zgłoszenia, nawet anonimowe, przyjmują od Państwa policjanci Komendy Powiatowej Policji w Grodzisku Maz. tel. 22 755 60 10 (-11,-12,-13). Można również telefonować do najbliższej jednostki Policji lub pod numer alarmowy 112.

Czujność, szybka reakcja i zdecydowane działanie sprawiły, że doszło do zatrzymania mężczyzny podejrzanego o włamanie do jednego z domów na terenie gminy Rogoźno. Co ciekawe, interwencję podjął Komendant Komisariatu Policji w Rogoźnie, który w tym czasie przebywał na urlopie.
Policjanci z Komisariatu Policji w Rogoźnie zatrzymali 35-letniego mieszkańca Rogoźna podejrzanego o kradzież z włamaniem. Mężczyzna włamał się do niezamieszkałego mieszkania w jednej z kamienic, a na poddaszu urządził sobie miejsce do spania. Przez kilka dni schodził do lokalu, skąd wycinał miedzi…
W rejonie Łukowa i Żernik policja poszukuje obcokrajowców. Mieli wysiąść z busa z torbami na plecach.
Mieszkanka powiatu poznańskiego jest ofiarę śmiertelną wypadku na ul. Wągrowieckiej w Rogoźnie.
W wyniku zdarzenia z udziałem 2 samochodów ciężarowych i jednego osobowego poszkodowane zostały 2 osoby. Przetransportowano je do szpitala!
Podczas obchodu rejonu służbowego do dzielnicowych podszedł mężczyzna, który poinformował, że zauważył starszego pana sprawiającego wrażenie zdezorientowanego i zagubionego.
Sprawca środowego zdarzenia na małym moście w Obornikach został ukarany mandatem oraz punktami karnymi. To jednak nie wszystko.