W niedzielę pokaz sprzętu strażackiego w Rogoźnie

Na terenie Targowiska Miejskiego w Rogoźnie odbędzie się pokaz sprzętu strażackiego.

W niedzielę 30 czerwca o godzinie 17:45 na terenie Targowiska Miejskiego w Rogoźnie,odbędzie się pokaz sprzętu strażackiego światowej marki firmy Rosenbauer. Będzie można zobaczyć samochód ratowniczo - gaśniczy GBA wersji AT 3000, ale także m.in.:

- hełmy HEROS-titan
- ubrania bojowe FIRE MAX 3 i FIRE FLEX
- obuwie bojowe TWISTER i TORNADO
- rękawice SAFE GRIP 3 i RESCUE II
- prądownice RB101EN, PROJET I, RB99EN
- przenośne działko gaśnicze RB6
- pompa zanurzeniowa Nautilus 4/1
- systemy oświetlenia RLS1000, RLS2000 i najaśnice LED
- motopompa przenośna FOX 4
- wentylator oddymiający Fanerg

Serdecznie zapraszamy jednostki OSP, strażaków, fanatyków pożarnictwa, władze samorządowe i mieszkańców oraz wszystkich którzy są ciekawi nowych rozwiązań stosowanych w Straży Pożarnej. Doradcy będa odpowiadać na pytania odwiedzających targowisko.

NIEDZIELA 30.06.2019 godz. 17:45 ROGOŹNO TARGOWISKO MIEJSKIE - ZAPRASZAMY!

 

Dodaj komentarz

Zasady są częścią składową polityki prywatności: https://www.eoborniki.pl/home/polityka-prywatnoci.html. Treści użytkownika serwisu eoborniki zwanego Autorem komentarza - zamieszczane, prezentowane, przechowywane i udostępniane są w serwisie eoborniki.pl w imieniu własnym Autora komentarza, na jego rzecz i na jego odpowiedzialność. Autor komentarza zamieszcza treści dobrowolnie i nie domaga się za to zapłaty.
Dane gromadzone w serwisie to: adres IP, adres email, nazwa autora komentarza. Usuniecie komentarza oraz wszystkich danych możliwe jest po przesłaniu maila z adresu wprowadzonego w trakcie przesłania wpisu na adres kontakt@eoborniki.pl.
Eoborniki.pl nie ponosi odpowiedzialności za zawartość treści zamieszczonych, publikowanych, przechowywanych i udostępnianych przez Autora komentarza na stronach serwisu. Eoborniki.pl zastrzega sobie prawo do usunięcia, zmiany wpisów uznanych za obraźliwe, niezgodne z prawem lub inne według uznania.
Przesłanie komentarza jest jednoznaczne z potwierdzeniem przeczytania i akceptacją niniejszych zasad.
W wypadku zauważenia naruszenia Zasad oraz innych uwag prosimy o zgłoszenie na adres kontakt@eoborniki.pl.


Kod antyspamowy
Odśwież