Dachowanie w Nininie

Do dachowania samochodu osobowego doszło w godzinach popołudniowych w Nininie.

 

Przed godziną 19:00 służby ratunkowe otrzymały wezwanie do Ninina. Wg wstępnych informacji miało dojść tam do zderzenia samochodów osobowych. Po dokładnym rozpoznaniu sytuacji okazało się, że jeden z samochodów uderzył w mur na moście, a następnie zjechał na drugą stronę jezdni i dachował.

Wg niepotwierdzonych informacji nie doszło do kontaktu z drugim samochodem. Nikt nie odniósł poważniejszych obrażeń.

Apelujemy do kierowców o rozwagę. Pogoda sprzyja kierowcom, ale zawsze pamiętajmy o rozsądku. 

Dodaj komentarz

Zasady są częścią składową polityki prywatności: https://www.eoborniki.pl/home/polityka-prywatnoci.html. Treści użytkownika serwisu eoborniki zwanego Autorem komentarza - zamieszczane, prezentowane, przechowywane i udostępniane są w serwisie eoborniki.pl w imieniu własnym Autora komentarza, na jego rzecz i na jego odpowiedzialność. Autor komentarza zamieszcza treści dobrowolnie i nie domaga się za to zapłaty.
Dane gromadzone w serwisie to: adres IP, adres email, nazwa autora komentarza. Usuniecie komentarza oraz wszystkich danych możliwe jest po przesłaniu maila z adresu wprowadzonego w trakcie przesłania wpisu na adres kontakt@eoborniki.pl.
Eoborniki.pl nie ponosi odpowiedzialności za zawartość treści zamieszczonych, publikowanych, przechowywanych i udostępnianych przez Autora komentarza na stronach serwisu. Eoborniki.pl zastrzega sobie prawo do usunięcia, zmiany wpisów uznanych za obraźliwe, niezgodne z prawem lub inne według uznania.
Przesłanie komentarza jest jednoznaczne z potwierdzeniem przeczytania i akceptacją niniejszych zasad.
W wypadku zauważenia naruszenia Zasad oraz innych uwag prosimy o zgłoszenie na adres kontakt@eoborniki.pl.

Kod antyspamowy
Odśwież