Skip to main content

Podium reprezentacji Polski z Aleksandrą Chruściel w składzie!

| Łukasz | Piłka ręczna

Aleksandra Chruściel wywalczyła z reprezentacją Polski juniorek młodszych trzecie miejsce w Turnieju Nadziei Olimpijskich.

Szczypiorniak w Obornikach talentami stoi! Tak można podsumować to, co dzieje się w szkoleniu młodzieży w olimpijskiej dyscyplinie, jaką jest piłka ręczna. Do wysokiego poziomu gry narybku SKF KPR Sparta Oborniki można było się wręcz przyzwyczaić w ostatnich latach. Coraz lepiej radzą sobie ich koleżanki z APR Gladiator Oborniki. Przykładem jest Aleksandra Chruściel.

Reprezentacja Polski juniorek młodszych w zakończonym weekendzie rywalizowała w Turnieju Nadziei Olimpijskich. Zmagania z udziałem Czech, Słowacji, Węgier i biało-czerwonych odbywały się w Szaflarach. Polki z Aleksandrą Chruściel w składzie wywalczyły 3 miejsce.

Młodej zawodniczce życzymy wielu sukcesów!

Informacją o występie swojej zawodniczki w międzynarodowym turnieju pochwalił się APR Gladiator Oborniki.

 

Oborniki. Turniej przygotowawczy piłki ręcznej.

W najbliższy weekend w Hali Sportowej Obornickiego Centrum Sportu odbędzie się Turniej Przygotowawczy do 1/6 Finału Mistrzostw Polski Juniorów Młodszych.

Juniorki ze Sparty na siódmym miejscu

W minionym tygodniu w hali OCS przy ulicy Obrzyckiej rozgrywane były Mistrzostwa Polski Juniorek Młodszych w Piłce Ręcznej.

Mistrzostwa Polski Juniorek Młodszych w Piłce Ręcznej

Już od poniedziałku 21.05 w Hali OCS w Obornikach trwają Mistrzostwa Polski Juniorek Młodszych w Piłce Ręcznej. Rozgrywki potrwają do soboty 26.05.