Gmina Rogoźno podzielona została na 15 jednomandatowych okręgów wyborczych. Należy odszukać swoją ulicę lub miejscowość. Przy każdym okręgu prezentujemy nazwiska kandydatów. Dodatkowo publikujemy szczegółowe informacje o kandydacie.

UWAGA - szczegółowe informacje publikowane są tylko o kandydatach, którzy przesłali do naszego portalu swoje "polityczne CV", rozpoznacie ich po zdjęciu oraz linku prowadzącym do nowej strony.

Podział na komitety wyborcze tutaj -> 

nr okr.granice okręgu wyborczego

1

 

Rogoźno, ulice: Aleje Marszałka Piłsudskiego, Dworcowa, Działkowa, Kolejowa, Kwiatowa, Mickiewicza, Miodowa, Norwida, Reja, Rolna, Różana, Sienkiewicza, Słowackiego, Zaułek.

radny-xIreneusz Zawiski radny-xPrzemysław Nagórny radny-x Marek Męclewski
radny-xMaciej Kutka radny-x Bogdan Jeran radny-xMarlena Rucińska

2

 

Rogoźno, ulice: Brzozowa, Czarnkowska, Fabryczna, Kościuszki parzyste 26-48, Krzyżaniaka, Leśna, Łąkowa, Magazynowa, Olchowa, Słoneczna, Smolary, Topolowa, Towarowa, Wójtostwo.

radny-xStefan Ciesielski radny-xMirosława Wojciechowska radny-xJarosław Nowak
radny-xRoman Kinach radny-xMałgorzata Kasprzak radny-xJan Kapela

3

 

Rogoźno, ulice: Asnyka, Chabrowa, Garbacka, Grochowskiego, II Armii Wojska Polskiego 12-67, Kochanowskiego, Konieczyńskich, Konwaliowa, Ks.Werbla, Orzeszkowej, Polna, Prusa, Skautów, Sobolewskiego, Szarych Szeregów.

radny-xSzymon Nowacki radny-xRafał Szlachetka radny-xBeata Palacz
radny-xLongina Kolanowska radny-xFranciszek Haupa  

4

 

Rogoźno, ulice: II Armii Wojska Polskiego 1-11, Krótka, Osiedle Przemysława II 2-10.

radny-xMarcin Bzdawka radny-xDamian Nowacki radny-xSebastian Kupidura radny-xRenata Tomaszewska
radny-xWojciech Klon radny-xMarcin Przybylski radny-xGrzegorz Miężalski  

5

 

Rogoźno, ulice: Kościuszki 51,59; Osiedle Przemysława II 11-20, Seminarialna.

radny-xZbigniew Chudzicki radny-xMariusz Jabłoński radny-xBernard Hofmański
radny-xKazmierz Lis radny-xCzesław Gruszka radny-xMarek Walerowski

6

 

Rogoźno, ulice: Kościuszki nr 53-57, 61-63, oraz nieparzyste 27-49, Sądowa.

radny-xRyszard Janowski radny-x Łukasz Wals radny-xKatarzyna Erenc-Szpek
radny-xEdyta Kamińska radny-xRyszard Dworzański radny-xArkadiusz Kapczyński

7

 

Rogoźno, ulice: Boczna, Boguniewska, Bursztynowa, Chopina, Diamentowa, Długa, Dojazd, Koralowa, Kręta, Kryształowa, Kwarcowa, Łamana, Mała, Międzyleska, Moniuszki, Nowa, Paderewskiego, Perłowa, Plażowa, Południowa, Przelotowa, Rubinowa, Skrajna, Skromna, Strzelecka, Sucha, Szafirowa, Szeroka, Szmaragdowa, Szymanowskiego, Średnia, Topazowa, Turkusowa, Ukryta, Ustronna, Wielka Poznańska od 61 do końca, Wieniawskiego, Wschodnia, Zachodnia, Zakątek.

radny-xKazimierz Ludynia radny-xSylwia Korybalska radny-xTomasz Berski radny-xKrzysztof Wiśniewski
radny-xJarosław Łatka radny-xRoman Jaśkowiak radny-xAleksander Dziskowski radny-xDariusz Kopaniarz

8

 

Rogoźno, ulice: Gościnna, Kotlarska, Mała Poznańska, Plac Jana Pawła II, Plac Marcinkowskiego, Poprzeczna, Wąska, Wielka Poznańska 1-60.

radny-xLeszek Kachlicki radny-xRoman Szuberski radny-xRomuald Zachwyc
radny-xHubert Kuszak radny-xJacek Wiśniewski  

9

 

Rogoźno, ulice: Cicha, Kardynała Wyszyńskiego, Kilińskiego, Kościelna, Lipowa, Mała Szkolna, Ogrodowa, Piekarska, Plac Powstańców Wielkopolskich, Przesmyk, Rynkowa, Rzeźnicka, Wągrowiecka, Wielka Szkolna, Za Jeziorem, Żurawia.

radny-xPaweł Wojciechowski radny-xMałgorzata Machucka radny-x Beata Ott-Rodak radny-xMichał Janus

10

 

Miejscowości: Biniewo, Cieśle, Marlewo, Owczegłowy, Pruśce, Sierniki, Stare, Wojciechowo.

radny-xŁukasz Zaranek radny-xMarian Połczyński radny-xTomasz Paniączyk radny-xWitold Bielinis

11

 

Miejscowości: Boguniewo, Budziszewko, Międzylesie, Nienawiszcz, Studzieniec.

radny-xVioletta Rybarczyk radny-xMariusz Jóżwiak radny-xAndrzej Przybylski
radny-xZbigniew Nowak radny-xEwa Wysocka radny-xMarcin Wysocki

12

 

Miejscowości: Józefinowo, Parkowo, Słomowo, Szczytno.

radny-xElwira Józefek radny-xAdam Nadolny radny-xJustyna Bartol-Baszczyński radny-xJarosław Witt

13

 

Miejscowości: Grudna, Jaracz, Kaziopole, Rożnowice, Wełna.

radny-xRobert Marchwiak radny-xAdam Jóźwiak radny-xJagoda Wilhelm radny-xDamian Nerkowski
radny-xBartosz Perlicjan radny-xJanusz Piechowiak radny-xAndrzej Pierwoła  

14

 

Miejscowości: Dziewcza Struga, Garbatka, Laskowo, Nowy Młyn, Ruda, Tarnowo, Żołędzin.

radny-xŁukasz Janus radny-xSzymon Sierszuła radny-xAndrzej Szuberski
radny-xAndrzej Olenderski radny-xKrzysztof Nikodem radny-xRomana Węgrzak

15

 

Miejscowości: Gościejewo, Karolewo, Owieczki.

radny-xJarosław Nowak radny-xDaniel Wiśniewski radny-xLongina Pijanowska radny-xHenryk Janus